Survivor Amazon: Epizoda 13

13. listopadu 2012 v 16:34 | James-Fairplay |  Survivor: Amazon

Ráno Jenna řekla, že asi bude mít zánět hrtanu. Rob si nyní všiml, že už na něj Jenna a Heidi nejsou vůbec naštvané, dokonce mu jsou vděčné, za to, že je tu nechal. Rob pak řekl, že už je docela v háji, protože už tu snad podrazil každého a neví, co má dělat, ale Heidi mu stejně připomněla, že už je na to docela pozdě. Rob s Butchem potom později toho dne nanosili tolik dřeva, že si byli jisti, že tak čtyři dny nebudou muset pro dřevo. Nikdo ale nechápal, proč je Butch takový blázen a chce tolik dřeva. Jenna si myslela, že se snad Butch zbláznil natolik, že s tím dřevem dokonce i mluví. Potom se ale Butch zbláznil ještě víc a začal tancovat nějaký nesmyslný tanec. Ještě před odchodem na soutěž, rozdělali malý oheň, až, když se vrátí, mohou si něco udělat na ohni, který už budou mít připravený.

Ale teď už nás čeká úplně poslední soutěž o odměnu. Dnes to bude soutěž, složená s těch předchozích. Nejdřív se musí dostat z klece tím, že odvážou uzly. Potom je čeká skládačka. Potom se musí zhoupnout na liáně. Potom je čeká hádanka. Vyřešením hádanky, získají klíč. Klíčem si odemknou kladku a sjedou se s ní až do cíle. První v cíli, vyhrává. Hrálo se o zatím nejlepší o odměnu - o auto Saturn lon. Vítěz si také užije hostinu.

Matt celou dráhu rychle proletěl a proskákal a byl to tedy on, kdo vyhrál auto a hostinu. Jako obvykle si někoho mohl vzít sebou a to byl Rob.

Matt a Rob si hostinu opravdu skvěle užívali. Jenže to se o ostatních nedalo vůbec říct. Jakmile přišli do tábora, uviděli úplnou katastrofu. Oheň, který rozdělali před soutěží, se natolik rozhořel, že byl celý přístřešek spálený, všechny dřevo spálené, celé okolí spálené, některé bundy a batohy ostatních spálené a také Butchův nápis Věř v sebe sama. Butch si ale myslel, že asi za to může on, protože to byl on, kdo rozdělal oheň. Když přišli Rob a Matt, nemohli tomu uvěřit stejně jako ostatní. Heidi řekla, že by ráda vyřadila Butche. Jenže jak to může provést, když jsou společně jen s Jennou proti třem mužům, kteří asi budou stát při sobě. Tak se tedy rozhodli, že jim nebudou pomáhat se stavěním přístřešku, stejně je vyloučí.

Teď už nás ale čeká soutěž o imunitu, která je ale trochu ohořelá. Nejdřív se musí soutěžící dostat přes malinké disky, které jsou připevněny ke provazům, které se zase hýbou, to nebude nijak lehké. Potom se musí dostat skrz provazový tunel. Pak se zhoupnou z jedné strany na druhou. Potom na ně čekají kývající prkénka. Až je přejdou, tak je čeká další tunel, tentokrát ve tvaru V. Na konci získají barevné pero, které musí donést, až na začátek dráhy. První, kdo bude mít pěr barevných per v cíli, vyhrává imunitu.

Bylo předem jasné, kdo vyhraje. Matt opět proskákal celou dráhu a vyhrál imunitu.

Když přišli ze soutěže, Jenna se zhroutila stejně jako tenkrát Shawna. Heidi tedy začala docela zajímavě přemýšlet o tom, že by toho mohla využít a dnes vyřadit Jennu, jen ať tu zůstane déle. Je to zajímavé, protože společně drží tyhle dvě asi už od druhého dne. Teď ale musela přesvědčit muže, aby hlasovali pro Jennu, zejména Roba.

Na kmenové radě se samozřejmě mluvilo o tom, jak se vrátili ze soutěže o odměnu a uviděli tu úplnou katastrofu. Takže se také mluvilo o tom, kdo za to asi může, přičemž samozřejmě padlo Butchovo jméno. Nakonec se také probíralo to, jak je Jenně v posledních dnech zle. Pak už se šlo hlasovat. Byl to nakonec docela šok, protože byla vyřazena Heidi.

V příštím díle nás čeká: finále!!

Zbývající trosečníci:
Jenna, Rob, Matt, Butch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama