Survivor Amazon: Epizoda 2

1. listopadu 2012 v 17:47 | James-Fairplay |  Survivor: Amazon

Ženy stále spali ve svém "přístřešku". Jenže to byl jenom základ, spali tedy na kulatých stromech, které ani nebyli upevněni - bez střechy, celé tedy byli mokré. Heidi řekla, že nemají hotový přístřešek kvůli tomu, že se starají jenom o vodu a oheň. Jeanne zase řekla, že potřebují nějakého vůdce, který by všechno zařídil - všechny si totiž v táboře dělají, co chtějí. Shawna řekla, že muži jsou na tom určitě lépe, než oni.

To taky byla pravda, až na to, že měli o jednoho člena míň. Na hlavní jídlo tentokrát trosečníci nedostali rýži jako obvykle, ale maniokovou mouku. Muži konečně zjistili, co s ní mohou dělat - udělali z nich takové placičky. Potom se rozhodli, že je načase zkusit také chytit nějakou rybu, proto všichni z nich šli na ryby. Jenže se z ničeho nic přihnali hodně nepříjemné mraky - tudíž se radši rychle vrátili do tábora. A udělali dobře, protože se spustila tak velká bouře, až se divili, co se to děje. Naštěstí měli tak dobře postavený přístřešek, že ani jeden z nich nebyl mokrý. To se ale o ženách nedalo říct, ti neměli žádnou střechu a byli promáčení a promrzlí až na kost. Naštěstí stačili zachránit oheň.

Ale nyní už nás čeká první soutěž o odměnu. Oba kmeny musí sestavit skládačku. Jenže jednotlivé dílky byli poházené, kousek od skládačky. Jeden člen bude navigovat ostatní, kteří budou v páru a samozřejmě budou mít zavázané oči. Slepí členové museli pomocí navigace od vybraného člena získat všechny dílky a potom sestavit skládačku. Hrálo se o návnadu k rybaření. Soutěže se samozřejmě nezúčastní Christy.

Za ženy navigovala Joanna, zatímco za muže to byl Butch. Ženy začali celkem dobře - pomáhal tomu i Butch, který neznal ani některá jména svých spolukmenovců. Ženy také byli první, kdo získal všechny dílky. A nakonec nebylo překvapením, že celou soutěž opět vyhráli ženy.

Muži stále nemohli uvěřit, že nevyhráli ještě ani jednu soutěž a navíc je v obouch případech porazili ženy. Alex a Roger se potom začali bavit o homosexualitě a to nakonec vyústilo v malou hádku. Rob si řekl, že možná místo Ryana měl vyřadit Rogera. Rob také doufal, že to v Alexovi vzbudilo vztek a mohl tak mít dalšího člena, který by rád vyřadil Rogera.

Ženy také přišli na způsob, jak uvařit maniokovou mouku - ti si ji opekli, jenže nikomu moc nešmakovala. Samozřejmě také zkusili rybařit, ale sotva věděli, jak se to dělá - tudíž to dělali úplně blbě. Nakonec se jim podařilo vytáhnout rybu, jenže, jak začali skákat a pištět, tak jim ryba spadla zpátky do vody. Večer se v táboře stalo takové nedorozumění s Joannou, která věří v boha. Ona si totiž myslela, že imunita, kterou vyhráli (a mají ji tedy v táboře) znamená nějaký pomník, ke kterému se má modlit, jenže ona má jen svého boha a proto nechtěla mít imunitu v táboře - myslím, že jsme našli jednoho z největších idiotů této řady. Když se ráno Christy dozvěděli o čem se to večer bavili, tak řekla poznámku, že je to hloupé, jenže to Joanna slyšela a rozhostila se z toho hádka. Potom se ale stalo něco, co bylo ještě horší než nějaké hádky. V jejich bedničce, kterou měli už od začátku našli sladkou tyčinku. Jeanne ovšem všem řekla, že prý viděla tu tyčinku u Janet v batohu, o čemž začali všichni mluvit.

Všechny hádky ovšem museli být přerušeny, protože nás čeká soutěž o imunitu. Na místě byl takový malí domeček s dvůrkem - prý to byl domek amazonských domorodců. Dostali dvě minuty na prozkoumání. Potom se jich bude Jeff ptát na různé věci co tam viděli a kmeny musí odpovědět správně. Kdo bude mít víc správných odpovědí, vyhraje. Soutěže se nezúčastní Shawna.

Nebyla to fyzická soutěž, spíš soutěž na myšlení. Předpokládalo se tedy, že vítězi budou ženy, ale to nebyla pravda, protože muži konečně dokázali vyhrát.

Jakmile všechny přišli zpátky ze soutěže, byli naštvané. Christy chtěla nějak zlepšit náladu a proto navrhla, ať dodělají (konečně) tu střechu. Jenže nikdo ji nechtěl pomoct, jen se na ni dívali. Když se nakonec všechny pustili do práce a nanosili pro Christy listí na střechu, ta jim jako nějaké rozmazlené dítě řekla, že už nechce střechu, ale, že radši půjde rybařit. Ženy tedy měli dvě možnosti - vyřadit Janet - která je slabá a ve fyzických soutěží jim bude houby platná a také kvůli té tyčince, druhá možnost je Christy - která jim také bude v některých soutěžích se svým handicapem houby platná a také kvůli tomu, že je rozmazlená.

Na kmenové radě se probíralo, jestli už někdo ve kmeni udělal něco, co může dělat pořád a kmenu to pomáhá. Při tomhle padli dvě jména - Deena, která je prý tak trochu vede a Joanna, která je prý zase silná žena. Potom se také bavili o jejich přístřešku, který ale vůbec není přístřešek. Pak už se šlo hlasovat. Se soutěží se nakonec rozloučila Janet.

V příštím díle uvidíte: kmen žen se stále nemůže dát dohromady a zajímavá soutěž

Zbývající trosečníci:
Jaburu: Heidi , Shawna, Jenna, Christy, Deena, Joanna, Jeanne
Tambaqui: Rob, Alex, Butch, Roger, Dave, Dan, Matthew
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama