Survivor Amazon: Epizoda 3

2. listopadu 2012 v 15:47 | James-Fairplay |  Survivor: Amazon

Muži si prý minulou noc postěžovali, že jim jaksi pršelo do přístřešku, tak tedy spravili střechu. Roger pak požádal Daniela, aby šel pro vodu, ten mu slíbil, že půjde, jenže jakmile před něj Roger dal kanistr, Daniel nikam nešel, tak to radši Roger udělal sám. Rogera to docela naštvalo, protože Daniel tu ještě prý nic neudělal. Daniel byl z této události otrávený, protože teď je další kandidát na vyřazení, ale Matthew ho uklidnil a začali se spolu bavit nějakým čínským jazykem, který oba znali.

Kmen žen byl stále na žalostném bodě. Jeanne si stěžovala, že je všude nepořádek - oblečení, zbytky jídla a hygiena je prý pěkně špatná. Například našli v maniokové mouce tarantuly. Jeanne potom svolala poradu, protože už se jí to skutečně vůbec nelíbilo. Jeanne a Joanna okamžitě navrhli na vůdce Deenu. Deena nechtěla být vůdcem, ale neměla moc na vybranou.

Ale nyní už nás čeká velice zajímavá soutěž o odměnu. Každý trosečník dostal krabici s pěti předměty. Celkem bylo těch předmětů 35 v párech. Vždycky jeden člen se zeptal nepřítele, jestli nemá tu věc, co má v krabici, pokud ano, musel tu věc odevzdat tomu, kdo se zeptal. Pokaždé, když někdo bude mít stejný pár, získává pro svůj kmen bod. Odměnu získává ten kmen, který bude mít víc párů. Odměna byla spíš pro ženy - různé šampóny, zubní pasty, mýdlo a další hygienické potřeby.

Muži jako Daniel, Alex, nebo Rob se snažili se ženy spíš flirtovat a bavit se s nimi, než, aby mysleli na soutěž. Samozřejmě se tihle tři ptali jen těch žen, které se jim líbili (ještě jednou připomínám - Shawna, Jenna a Heidi). I přesto však muži začali lépe. Ženy z toho spíš měli srandu, když se jich tihle tři pořád ptali. Do toho nám ještě navíc hrála taková romantická hudba. Smějící se Nicméně, vítězi se nakonec stali ženy.

Ačkoliv muži prohráli, byli dobře naladěni, protože si soutěž náramně užili. Celou noc se Daniel, Rob, Alex a Dave bavili o třech ženách, které se jim líbí. Další den vyjeli Matthew a Dave rybařit a probírali strategii. Bavili se o tom, koho vyloučí příště, pokud prohrají soutěž. Padli dvě jména - Roger a Daniel. Jenže nebyli jediný dva, kteří se domlouvali na něčí vyřazení. Rob a Alex se zase shodli, že domů pošlou Rogera. Matt a Dave nakonec chytili tři malé rybičky, tak si na nich smlsli. Alex si uvědomil, že nejchytřejším hráčem je tady Rob, který si prý hraje na velkého idiota, ale to on není.

Ráno se ve kmeni žen samozřejmě všechny vykoupali. Rozdělili se na dvě skupiny. Starší ženy, ke kterým se přidala ještě Christy a naše tři sexy kousky. Zatímco starší ženy se koupali v plavkách u těch třech to neplatilo, všechny tři se totiž svlékli nahoře bez. Byl to hezký pohled, ale bohužel (jak už to v této soutěži je), to CBS takzvaně "začernili". Heidi si ovšem řekla, že pokud se všechny tři dostanou do sloučení, mohou se dostat daleko, stačí prý před muži chodit nahoře bez. Jakmile se Deena pustila do vedení, celý tábor žen se změnil a nyní už to není taková bouda, jako to bylo.

Ale teď už k soutěži o imunitu. Nejdříve začnou všichni členové ve kleci. Z té vylezou pomocí malinkého otvoru na vrchu klece. Potom musí rozmotat tolik uzlů, aby získali mačetu. Potom musí rozmotat další provazy a přeseknout hlavní provaz, čímž vytáhnou prkno. To uvolní tyčku, se kterou musí získat tři klíče. Potom vlézt do další klece a použít ty tři klíče, aby mohli vylézt. První, kdo vyleze vítězí.

Ženám se rychle podařilo rozmotat uzly, čímž si získali náskok, který už muži nedohonili a ženy tak znovu vyhráli.

Muži byli pěkně naštvaní, protože je ženy z pěti soutěží porazili ve čtyřech a to je co říct. Někdo by si pomyslel, co je to za bandu idiotů. Rob pak okamžitě zašel za Rogerem a nakecal mu, že se ho Dan pokouší vyřadit. To samé také nakecal Danovi, ovšem naopak. Dan tedy zkoušel získat hlasy pro Rogera. Jediný, kdo byl v klidu byl Dave, který řekl, že nevěří nikomu. Volba tedy bude nepochybně mezi Rogerem a Danem.

Na kmenové radě se samozřejmě mluvilo o tom, že zatím vypadají, jako kmen idiotů, protože je ženy porazili ve čtyřech soutěží a muži zase nad nimi vyhráli jen jednou. Potom se probíralo to, kolik kdo hladoví (od stupnice 1 - 10) a také rybaření. Pak už se šlo hlasovat. Třetím vyřazeným se nakonec stal Daniel.

V příštím díle nás čeká: kmeny budou soupeřit s piraněmi a zhroucení Shawny

Zbývající trosečníci:
Jaburu: Heidi, Shawna, Jenna, Christy, Deena, Joanna, Jeanne
Tambaqui: Rob, Alex, Butch, Roger, Dave, Matthew
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama