Survivor Amazon: Epizoda 4

3. listopadu 2012 v 16:38 | James-Fairplay |  Survivor: Amazon

Ráno ve kmeni žen Jeanne a Joanna brzo ráno vstali, aby udělali nějakou práci, protože všechny ostatní ženy spali, jak zabité. Shawnu už začalo štvát to, že se na ni Jeanne a Joanna pořád dívají vražedným pohledem a také ji bylo jasné, že ji tu mají rádi, ze všech nejmíň. Heidi ovšem řekla, že se daleko v této soutěži nedostane kvůli práci v táboře, ale kvůli nějaké strategii. Později toho dne, se Joanně podařilo chytit dvě rybičky, takže už i oni začínali přicházet na to, jak se rybaří. Joanna potom začala mluvit o holkách, které nic nedělají, že to jsou zejména ty mladé, což se právě těch mladých docela dotklo. Heidi a Jenna věděli, že by bylo nejlepší, kdyby v jejich kmeni byli nějací muži, aby na ně mohli zkoušet ženskou sílu, to na ženy nemůžou a obě by se klidně vsadili, že by je starší ženy nejradši vyloučili. Potom se Heidi, Jenna a Shawna dohodli, že kdyby na jejich stranu přitáhli ještě Deenu, tak budou mít početní výhodu. Deena, ale s radostí alianci přijala, protože řekla, že se s těmi mladšími dá manipulovat lépe, než se staršími.

Muži potřebovali nějaké jídlo, tak jejich nejlepší rybáři - Dave, Matt a Butch vyjeli rybařit. Nic nechytili, tak Butch navrhl, ať zkusí v zemi najít nějaké červy. Matt si uvědomil, že začal tuto hru, poněkud špatně, protože se bavil jen s Ryanem a Danem a oba už jsou vyloučení. Řekl, že ho ostatní neberou mezi sebe, o tom se mohl přesvědčit, když šli všichni hledat červy a jeho nechali v táboře. Červy se vyplatili, protože naši tři rybáři okamžitě vyjeli rybařit a Mattovi se podařilo vylovit docela pěkný kousek. Matt si řekl, že sice není v žádném spojenectví, ale to, že obstarává potravu (tedy spíš to, že umí chytat ryby) by mu mohlo pomoci.

Ale nyní už nás čeká soutěž o odměnu. Každý kmen měl čtyři provazy, které byli připojeny ke čtyřem vlajkám, ve stejné barvě, jakou měl jejich kmen. Jejich cílem bylo rozdělat oheň, tak veliký, aby přepálil všechny provazy, když se přepálil jeden provaz, jedna vlajka se vztyčila. Kmen, který jako první vztyčí všechny čtyři vlajky, vítězí. Hrálo se o velice zajímavou odměnu. Hrálo se totiž o ledničku naplněnou Coca-Colou, kterou si vítězný kmen odnese do tábora. Soutěže se nezúčastní Jenna.

Muži se do této soutěže docela opřeli a to doslova, když si Dave trošku popálil nohu. Vítězi se stali muži a do tábora si tak odnesli pěkně vychlazenou Colu. Aby si připadali ještě lépe, když ženy odcházeli, okamžitě si každý rozdělal plechovku Coly.

Jakmile ženy přišli do tábora, byli naštvané. Jenže to nemělo na Shawnu, která se doslova zhroutila a brečela a naříkala, že nemá žádnou motivaci. Řekl bych, že to bylo docela takové divadélko, protože nikdo jiný se tak nezhroutil. Dokonce řekla, že už to tu nevydrží a že chce vypadnout. Deena řekla, že to Shawna jen hraje a jediné, co potřebuje je voda. Heidi řekla, že pokud na sebe Shawna namaluje terč, mohlo by to pro jejich alianci docela špatné.

Jakmile muži přišli do tábora, všichni mysleli jen na to, že se jejich kmen konečně vzchopil a nyní už začnou vyhrávat soutěže. Také už tam na ně čekala lednička, tak ji šli prozkoumat. Potom si také uvařili Mattovu ulovenou rybičku a dali si k tomu nějaké pití, což byla samozřejmě Cola. Dave řekl, že tento den, byl zatím jejich nejlepší den v Amazonii.

Ale nyní už nás čeká další zajímavá soutěž o imunitu. V minulé soutěži museli rozdělávat oheň, tentokrát budou muset chytat ryby. Oba kmeny dostanou všechny možné návnady a nářadí pro chytání ryb. Za hodinu musí chytit, co nejvíc ryb. Jenže Jeff jim řekl, že v této oblasti je možné, že nejvíc ryb, které chytnou, budou piraně. A také kmen, který vyhraje navíc získá všechny ryby, které chytil. Soutěže se nezúčastní Shawna.

Matta tahle soutěž hodně bavila, ale to všechny muže. Za půl hodiny měli muži skoro plný kbelík ryb, zatímco ženy měli snad pět ryb. Nebylo překvapením, že soutěž opět vyhráli muži.

Ženy přišli ze soutěže a Shawna se opět zhroutila, protože muži mají tolik ryb, které si mohou opéct a k tomu ještě Cola, která zbyla. Určitě se nají natolik, že tolik jídla nesní ženy ani za dvacet dní. Pro Shawnu to ale bylo zároveň vysvobození, protože před všemi navrhla, ať ji vyřadí, že už tu nechce být. Takže samozřejmě Joanna, Jeanne a Christy budou hlasovat pro Shawnu, jenže její aliance ji potřebovala, proto museli hlasovat stejně jako ona, ačkoliv Shawna po své alianci chtěla, ať ji ušetří toho trápení.

Na kmenové radě se mluvilo o vůdci, takže samozřejmě padlo jméno Deena. V souvislosti s Deenou se také mluvilo o práci, jestli ji mají v táboře rozdělenou, nebo ne. Deena potom řekla, že jí znepokojuje, že někteří (Shawna) jsou slabí a pokud chtějí porazit muže, tak musí být silní. Pak už se šlo hlasovat. Shawna se bude trápit dál, domů byla poslána Joanna.

V příštím díle nás čeká: další trápení Shawny a romantická schůzka Jenny a Daveho

Zbývající trosečníci:
Jaburu: Heidi, Shawna, Jenna, Christy, Deena, Jeanne
Tambaqui: Rob, Alex, Butch, Roger, Dave, Matthew
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama