Survivor Amazon: Epizoda 5

4. listopadu 2012 v 13:17 | James-Fairplay |  Survivor: Amazon

Nyní si Deena připadala, že může velet celému táboru, jelikož Joanna je pryč. Jediná, kdo teď mohl Deeně přitížit byla Jeanne, která byla hodně naštvaná, že její kamarádka včera vypadla a navíc to byla osoba, která tu prý pracovala nejvíc. Potom začala Shawna opět naříkat, že ji nikdo neposlouchá a nikdo ji nechce vyhovět. Jeanne byla tak naštvaná, že si svolala poradu a začala se jich ptát, proč vyloučili nejsilnější ženu a takové otázky.

Muži se rozhodly, že si trochu zkrášlí okolí tábora, tak začali vysekávat stromy, které se jim tam nelíbili. Takže tedy museli přesekat stromy. Ujal se toho hlavně Butch a Alex. Alex natolik sekl do jedné větve, že se vymrštila a málem si zarazil mačetu přímo do hlavy, naštěstí si jen trochu rozsekl čelo. Začal si to tedy chladit Colou a potom mu ostatní pomohli to ošetřit. Alex však opět myslel na jedno. Na jizvu prý letí holky. Třeba mu to zranění pomůže sbalit nějakou z žen.

Potom oběma kmenům přišla zajímavá zpráva. Každý kmen musí vybrat nejmladšího člena, který se setká z druhým na určeném místě. Pro ty dva tam totiž bude čekat hostina, nebo dokonce sprcha. Jak už jsem psal na konci minulého dílu - za ženy to je Jenna, za muže Dave. Oba už se setkali na určeném místě, kde na ně čekal Jeff. Ten jim řekl, že tu spolu stráví romantickou noc. Pro Daveho to nemohlo být lepší, bude sám přes noc v Amazonii jen s jednou krásnou ženou. Smějící se Společně se tak bavili o svých členech z kmene. Pro Daveho to byla ještě lepší, když se Jenna šla osprchovat a do sprchy šlo kousek vidět. Navíc tam byla jen jedna postel, takže jim nezbývalo nic jiného, než si tam společně lehnout. Ráno na ně čekala veliká snídaně. Pak je přišel navštívit Jeff. Ten jim ale řekl zdrcující novinku. Ti dva musí vytvořit nové promíchané kmeny. Žádné kmeny žen a mužů už tedy nejsou, jsou pouze kmeny Jaburu a Tambaqui. Dave využil toho, co mu Jenna napovídala. Nový kmen Tambaqui se skládá s Daveho, Heidi, Butche, Christy, Rogera a Jeanne. Nový kmen Jaburu se skládá z Jenny, Alexe, Deeny, Roba, Shawny a Matta. Oba dva tedy museli vyjet do obou táborů a říct změny a převézt nové členy do kmene. Nikdo, ale skutečně nikdo z toho nebyl nadšený.

V Tambaqui naši dva starší muži a nejmladší muž čekali na tři ženy. Jakmile přišli, tak se všichni přivítali a Christy řekla Davemu, Butchovi a Rogerovi, že je hluchá. Roger byl ale ohromen, že někdo, kdo je hluchý to zvládá tady v Amazonii. Večer dávali muži na Christy dobrý pozor, aby stále věděla, o čem se baví, Christy byla nadšena, že se o ni tak starají, to v bývalém kmeni žen prý nezažila. Například Butch se jí každou chvíli ptal, jestli ví, o čem se baví.

I v Jaburu se čekalo na muže. Rob, Alex i Matt byli nadšeni, že jim tam aspoň zůstali Jenna a Shawna. Jakmile muži přišli, Shawna najednou ožila, jako kdyby jí nic nebylo. Rob si v duchu řekl, že pokud tu Jenna a Shawna budou pobíhat nahé, tak proti nim hlasovat nebude. V tomto kmeni se od příchodu mužů nedělo nic jiného, než flirtování s Jennou a Shawnou. Shawna pak řekla, že se prý zamilovala do Alexe.

Ale nyní už konečně budeme soutěžit o imunitu. V první části soutěže dostane každý kmen osmisměrku. Kolem osmisměrky bude namalováno deset zvířat, které souvisejí s Amazonií, ale jen pět jich najdou v osmisměrce. V druhé části musí kmeny pádlovat a získat pět vlajek. Na vlajkách ale musí být zvíře, které našli v osmisměrce. Kmen, který jako první získá pět vlajek, vítězí.

Tambaqui začali dobře, jenže pak je Jaburu předehnali a dokonce i vyhráli.

Jeanne okamžitě navrhla, že ženy musí držet spolu, protože muže ještě neznají tak dobře. Rozhodli se, že to bude mezi Butchem a Rogerem, protože Dave je nejsilnější muž z tohoto kmene. Nakonec tahali větvičky, kde se rozhodlo, že nakonec vyloučí Butche. Jenže ihned po tomto rozhodnutí, přišel Dave za Heidi a řekl jí, že by s ní chtěl spojenectví a společně s Butchem a Rogerem dnes vyloučit Jeanne. Všechno tedy bude záviset na Heidi.

Na kmenové radě se mluvilo, jak jinak, než o výměně členů a každý řekl, jaký na to má názor, že se kmeny vyměnili, ženy pak řekli, že se jim dostalo pěkné přivítání. Christy také pochválila to, jak se o ní starali. Pak už se šlo hlasovat. Heidi se rozhodla, že se skutečně přidá k mužům, aby po se po sloučení opět mohla připojit k Jenně, domů tedy byla poslána Jeanne.

V příštím díle nás čeká: Christy bojuje o přežití a románek v Jaburu

Zbývající trosečníci:
Jaburu: Shawna, Jenna, Deena, Rob, Alex, Matt
Tambaqui: Heidi, Christy, Butch, Roger, Dave
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama