Survivor Amazon: Epizoda 7

8. listopadu 2012 v 17:05 | James-Fairplay |  Survivor: Amazon

Jakmile přišli z kmenové rady všichni byli hodně otřesení, nejvíc Alex a Deena. U Deeny nevím proč, u Alexe proto, že vypadl jeho miláček. Rob řekl, že to Alexe naštvalo, ale zase by prý mohl začít myslet na hru. Rob se pak musel ujistit, aby se nic nepokazilo, proto všem řekl, že pokud bude teď někdy sloučení, Alex, Rob a Matt nakecají dalším třem mužům, že jsou stále s nimi, ale budou hlasovat s Jaburu. Potom prý přesvědčí Heidi na svou stranu a tak můžou vyloučit někoho z druhého kmene. Rozhodli se na vyloučení Daveho, protože je nyní nejsilnějším hráčem z celé hry.

Oba kmeny dostali na začátku hry tu velkou bednu, kde byli nějaké užitečné předměty. V bedně byl také takový kufřík, který ale měl být otevřen, až k tomu dostanou pokyn. A nyní oběma kmenům přišla pošta s klíčem, že je načase kufřík otevřít. V kufříku byl dopis, ve kterém stálo, že se kmeny slučují, dostanou mapu, podle které mají plout na nové místo, vzít sebou nějaké předměty a hlavně svoje věci. Všichni tedy začali šílet, aby si nic nezapomněli. A potom už oba kmeny vyrazili.

Na určeném místě, což se ukázalo, že je to jen malinký ostrov je čekal Jeff. Ten jim skutečně řekl, že se kmeny slučují. Jeff jim také rozdal nové šátky a řekl jim, kam poplují, tam si vybudují nový přístřešek a také udělají vlajku kmene a pojmenují kmen.

Když nový kmen přijel na určené místo, čekala je tam hostina, jak pro krále. Rozhodli se, že se nový kmen bude jmenovat Jacaré. Pak už ale Roger vstal a začal všechny komandovat, ať nechají toho jídla a pustí se do přístřešku, což všechny naštvalo. Alex řekl o Rogerovi, že je to hlučný, protivný blbec, že si myslí, že všechno ví, že chce být vůdcem. Všichni si všimli, že mezi Deenou a Rogerem je docela napětí, protože Deena byla vůdce v jednom táboře, Roger se o to snažil zase v druhém. Pak už začala stavba přístřešku. Zatímco někteří stavěli přístřešek, Rob naopak obcházel celý tábor a s každým se dohodl, že by s ním chtěl alianci, hlavně s Heidi, kterou tolik chtěl přetáhnout na svoji stranu. Heidi se ráda přidala, ale navrhla, ať nejdřív radši vyloučí Rogera, který ji prý vážně vadí. Jenna radši navrhla dva nejsilnější muže - Daveho a Matta, ale Heidi na to šla takticky a řekla, že pokud by se některá žena dostala do finále a Roger by byl v porotě, určitě by nedal hlas ženě, protože je prý nemá rád. Což byla taky pravda, protože Roger všem mužům řekl, že prostě musí držet pohromadě a vyřadit všechny ženy. Roger totiž věří, že muži zůstanou pohromadě, pravda je taková, že Roger je jeden z cílů, koho na kmenové radě vyřadit. Večer si to Roger nijak nevylepšil, když spal a chrápal, zatímco ostatní se bavili a pili. A stejně tak i ráno, kdy všichni spali a Roger začal mlátit mačetou a sekat stromy, což všechny vzbudilo.

Ale nyní už nás čeká první soutěž o individuální imunitu. Soutěž to byla velmi prostá, bylo tam deset takových malých věžiček, které byli zatlouklé ve vodě. Poslední, kdo zůstal stát na své věžičce vyhrál imunitu.

Při soutěži všechny samozřejmě Jeff všechny tahal dolů díky nějakému jídlu. Nejzajímavější okamžik soutěže a jeden z nejlepších momentů vůbec nastal, když Jeff přinesl čokoládu a burákové máslo. Jenna a Heidi navrhli, že pokud čokoládu a burákové máslo dostanou jen ony dvě, tak se svléknou do naha. Což se také stalo a muži měli krásný pohled, my moc ne, protože to CBS opět "začernili". Soutěž se ale ještě zhoršila pro soutěžící, když přišla bouře. Deena se ničím zlákat nenechala a proto to byla ona, kdo vyhrál první imunitu.

Pro všechny to tedy byla docela snadná volba. Buď to bude nějaký silný muž, který může vyhrát soutěže - jako třeba Matt, nebo Dave, nebo to bude Roger, kterého tu nemá snad nikdo rád. Roger si stále myslel, že muži drží při sobě, ale to nebyla pravda. Alex řekl, že to pro nej byl nejlepší den - viděli nahou Jennu a Heidi, dostali pizzu a Roger nevyhrál imunitu. Pak se samozřejmě stále mluvilo o tom, co Jenna a Heidi udělali při soutěži.

Na kmenové radě se probíralo to, co dělali, když se sloučili. Když byla Deeně položena otázka, jestli ženy pracovali na přístřešku, Deena řekla, že ne, protože k tomu pořádně nedostali prostor. A potom se také mluvilo o Jenně a Heidi. Pro Rogera, Daveho a Butche to byl obrovský šok, když byl vyřazen Roger.

V příštím díle nás čeká: Matt se zbláznil a chce zabít všechny okolo a Heidi s Davem navazují vztah

Zbývající trosečníci:
Jenna, Deena, Rob, Alex, Matt, Heidi, Christy, Butch, Dave
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama