Survivor Amazon: Epizoda 8

9. listopadu 2012 v 19:19 | James-Fairplay |  Survivor: Amazon

Ráno ve kmeni zjistili, že jim tam Roger něco nechal, jeho trenýrky. Deena si hodně začala myslet, že má všechno pod kontrolou, ve skutečnosti je to Rob. Dave si teď uvědomil, že nyní půjdou po něm, protože se radši nejdřív zbaví jeho, než Butche. Dave a Butch se rozhodli, že pro ostatní vytvoří takový malý přístav, protože vždycky, když nasedají do loďky, tak se musí brodit vodou. Později toho dne se ale stala taková nemilá věc. Všichni si všimli, že Matt za tento den nabrousil mačetu už asi dvacetkrát a po všech se díval vražedným pohledem, jako kdyby je chtěl všechny zabít. Všichni se tedy radši začali Mattovi vyhýbat a moc dlouho s ním nebyli, protože se ho báli. Všichni si usmysleli, že se Matt chystá všechny na kmenové radě zabít.

Mattovi plány na zabití ostatních musí být přerušeny, protože nás čeká soutěž o odměnu. V soutěži byli dvě části. V první části soutěže budou hrát jako týmy po třech. Bylo tam takové malé bahnité jezírko v něm byla vlajky pro každý tým. Každý tým také bude k sobě svázán lanem. První tým, který jako první vytáhne pět vlajek z bahna, postupuje do druhé části. Tam už se tým rozpadává. V tom to bude stejné, jako v tom předchozí, akorát se třemi vlajkami. První, kdo získá tři vlajky z bahna, vítězí. Vítěz si užije krásnou relaxaci a sprchu, potom také hostinu.

Do finále se dostal tým složený z Deeny, Alexe a Daveho. Odměnu nakonec vyhrál Dave. Mohl si někoho vybrat, rozhodl se, že to udělá spravedlivě, tak nechal, ať Deena a Alex losují a nakonec si odměnu užije také Deena. Hostinu si opravdu skvěle užili. Dave se ale spíš odměnu snažil proměnit v to, aby přemluvil Deenu, ať ho tam ještě chvíli nechají.

V táboře byli na Daveho naštvaní, protože už je na třetí hostině a na druhé sprše. Jenna a Heidi se potom šli umýt, protože byli od bláta. Společně probírali strategii a obě věděli, že to, že vzal Dave Deenu na odměnu, bylo ze strategického hlediska. Rob a Alex se snažili šmírovat, ale bohužel pro ně se tentokrát Jenna a Heidi nesvlékli. Předvečerem se už Dave a Deena vrátili z odměny a začali všem povídat, jaké to tam bylo. Deena ovšem řekla, že má docela hlad a ráda by si dala maniokovou mouku, co si uvařili na večeři. Což Jennu opravdu naštvalo a do rozhovoru řekla, ať už jde to tlustý prase (Deena) do háje, celý den se prý cpala zmrzlinou. Rob si večer všiml něčeho, co ho trochu znepokojilo. Dave a Heidi spali hned u sebe a drželi se za ruce. Rob řekl, že člen jeho aliance, přece nemůže spát s nepřítelem, ale řekl bych, že Rob spíš žárlil. Rob se potom se všemi domluvil, že pokud Dave vyhraje imunitu, domů letí Butch.

Kmeni přišla pošta, ve které byly masky, pro každého jedna. Měly si je nějak nazdobit a vzít ji na soutěž. Čeká nás tedy soutěž o imunitu. Byla to tradiční soutěž, kdy se Jeff ptal na různé otázky okolo Brazílie a Amazonky. Vždycky,když někdo odpověděl správně, mohl někomu přeseknout provaz. Když někdo měl přeseknuté tři provazy, uvolnila se kláda a rozbila dotyčnému masku, což znamenalo konec hry. Kdo zbyl jako poslední, vyhrál.

Imunitu nakonec vyhrála Jenna.

Matt si to nijak v táboře nepolepšil, když opět vzal mačetu a začal s ní sekat do jeho boty, prý má v plánu udělat z nich sandále. Někteří okamžitě řekli, že pro něj budou hlasovat, protože je to blázen a chce každého zabít. Ovšem Rob teď měl jasno, půjde Dave, protože nevyhrál imunitu a je to největší hrozba ve fyzických soutěžích, navíc je to pro něj prý velký nepřítel (stejně bych řekl, že žárlí, kvůli té scéně s Heidi).

Na kmenové radě měli všichni štěstí, Matt si nevzal mačetu, takže nikdo neumře. Probíralo se to, jak se při soutěži o imunitu všichni vyhazovali ven ze soutěže a dalo to docela jasnou představu, kdo jak si v kmeni stojí. Všichni mysleli, že Jeffa zabijou, protože připomněl, že Matt byl první, kdo vypadl v soutěži, což v Mattovi možná vzbudilo záminku skutečně všechny zabít. Pak už se šlo hlasovat. Nebylo překvapením, že se prvním porotcem stal Dave.

V příštím díle nás čeká: na Butche zaútočí piraně a Robova aliance se rozpadá

Zbývající trosečníci:
Jenna, Deena, Rob, Alex, Matt, Heidi, Christy, Butch
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama