Survivor Amazon: Epizoda 9

10. listopadu 2012 v 12:15 | James-Fairplay |  Survivor: Amazon

Rob si ráno s Mattem opravdu hodně přivstal, byla ještě tma, aby mu řekl, že je všechno v pořádku. Také mu Rob nakecal, že ho chce Deena vyloučit. Ráno už za světla vyjel Butch a Matt rybařit. Společně začali mluvit o strategii, Butch se totiž snaží nějak zachránit, už je ve hře sám. V táboře si dělali srandu z toho, že je Matt tak hloupý a poslouchá Roba. Rob si řekl, že nejdřív možná vyloučí Matta, protože stále neví, jestli je chce, nebo nechce zabít, než Butche, který je v pohodě. V poště jim přišel luk a šípy, foukačka a oštěp čehož se ostatní báli, protože Matt má další zbraň.

Ale nyní už soutěž o odměnu. V prvním kole soutěže dostanou všichni foukačku. Jen čtyři lidé, kteří budou mít nejvíc bodů, postupují dál. V druhém kole bude házet oštěpem. Do posledního kola postoupí dva, kde se bude střílet z luku. Hrálo se o velice zajímavou odměnu. Hrálo se totiž o pobyt v takové malinké kavárně.

V soutěži se ukázalo, jaký je Matt zabiják, když v prvních dvou kolech dominoval. Do posledního kola se dostal právě Matt a Alex. V posledním kole však překvapivě vyhrál Alex. Mohl si vzít někoho sebou, neváhal ani chvilku a vybral si Jennu. Odměnu si opravdu skvěle užili a hodně se naládovali.

V táboře se do toho Deena opřela. Před Heidi a Robem si dovolila říct, že Alex a Matt jsou nejsilnější chlápci ve hře, tak by se jich měli zbavit, přitom je Alex v jejich alianci. Řekla tedy, že pokud Matt vyhraje imunitu, Alex jde domů. Ve skutečnosti však i na odměně Alex a Jenna probírali, jestli by nebylo lepší vyloučit Deenu. Ve skutečnosti jsme se ale nedozvěděli, jestli Rob souhlasí s vyřazení jeho nejlepšího parťáka. Když se Jenna a Alex vrátili ze soutěže, vypadalo to, že jsou pěkně sjetí (měli totiž asi pět šálků kávy) a dokonce řekli, že budou celý večer hlídat u ohně. Deenu trošku urazilo tohle chování. Jenže pak vytáhli sušenky a to stačilo k tomu, že jim všichni odpustili. Jenže Matt a Butch byli na lodi a ti žádné sušenky nedostali. Těm dvěma se na rybám tentokrát moc nedařilo. Butchovi se podařilo vytáhnout jednu pirani. A pak se to stalo. Oba dva si mysleli, že je piraně mrtvá, což taky byla, jenže z ničeho nic ožila a silně kousla Butche do prstu. Když se ti dva vrátili z ryb, Alex jim dal každému sušenku. Jenže to nebyli sušenky, ale prášek ze sušenek, které byli tak rozdrobené. Potom se stala taková nemilá věc. Deena řekla Heidi, aby plán na vyřazení Alexe neříkala Jenně, jenže jakmile se ti dva vrátili ze soutěže, Heidi Jenně všechno vykecala. Nakonec se to dozvěděl i Alex a tak se rozhodli, že musí Deenu dostat pryč. Rob tedy neměl na práci nic jiného, než že najednou začal říkat, že je s Alexem, přitom souhlasil s Deenou. Večer se Heidi stala taková nemilá věc, protože ji prý kousl nějaký pavouk a ona se teď cítí zpomalená.

Ale nyní už nás čeká soutěž o imunitu. Dnes ovšem budou jíst různé Amazonské delikatesy, což budou nějací pavouci, červy, larvy atd. V každém kole soutěže budou vyřazeni dva lidé. Nakonec nám zůstane poslední dvojice. Kdo z nich sní něco nechutného dřív, než protivník, vyhrává imunitu.

V prvním kole museli sníst amazonskou kobylku. Tam vypadli Jenna a Heidi. V druhém kole to bylo deset červů. Tam to nezvládli Butch a Rob. Ve třetím kole museli sníst pět nějakých brouků. Tam vypadli Alex a Christy. Do finále se tedy dostal Matt a Deena. V tom museli sníst takového hodně velikého červa. Zatímco Deena to hodně rozkousávala, Matt se s tím nepáral a spolkl celého červa okamžitě, takže teď se v Mattově břiše červ pěkně plazí. S imunitou tedy odešel Matt.

Teď si skutečně všichni mysleli, že je Matt blázen, nejdřív je chce všechny zabít s mačetou a nyní nechá, ať se mu v těle plazí velký hnusný červ. Pro Deenu to teď prý vypadalo dobře, protože Alex nevyhrál imunitu, tudíž podle Deeny vyřadí právě Alexe. Jenže Alex řekl to stejné, Deena nevyhrála imunitu, tudíž jde ona, protože je to špinavá zrádkyně. Jen Rob snad nevěděl na kterou stranu se má vlastně připojit, s Alexem jsou dobří parťáci, s Deenou má pevné spojenectví.

Na kmenové radě se probíralo to, jak Heidi kousl ten pavouk, protože má koleno čím dál víc oteklejší a oteklejší. Vůbec s tím totiž nemůže chodit. Jak se teda sakra dostala na kmenovou radu? Pak se také probíralo, jak si všichni stejně jednou vrazí kudlu do zad. Pak už se šlo hlasovat. Dalším vyřazeným se nakonec stala Deena.

V příštím díle nás čeká: rekapitulace Usmívající se

Zbývající soutěžící:
Jenna, Rob, Alex, Matt, Heidi, Christy, Butch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama