Survivor Pearl Islands: Epizoda 2

17. listopadu 2012 v 13:11 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

Tijuana řekla, že noci tady na ostrovech jsou nejhorší, protože je zima, tak musí být u ohně a nemůže tak spát. Andrew řekl, že za tři noci všichni spali tak maximálně dvě hodiny. Nejtěžší to asi bylo pro Ryana S., který na tohle vůbec není připraven.

Zatímco u jednoho kmene se vůbec nespalo, u Drakeovců se spalo nádherně. Rupert si pochvaloval, že to není Survivor, ale dovolená. Rupert pak opět šel rybařit a opět chytil hezké úlovky. Potom ostatní varoval, že pokud půjdou rybařit, musí si dávat pozor na harpunu, je trošku zlomená.

Ale nyní už nás čeká první soutěž o odměnu. V moři je pro každý kmen ukotveno na dně pět předmětů, které vypadají, jako pirátské poklady. Vždycky se jeden z členů kmene potopí pro předmět. Všech pět předmětů, musí dát do bedny, která je také na dně. Až budou mít všechny poklady v bedně, musí bednu dotáhnout na břeh. Kdo jako první dotáhne truhlu do cíle, vyhrává. Odměna zněla takhle - na každém ostrově je bedna s jídlem, ovšem zakopaná a dobře skrytá. Odměna je tedy nápověda, kde asi bedna může být. Nápovědy budou celkem tři. Potom jim Jeff řekl další věc, která se bude dít vždycky po soutěži o odměnu - kmen, který vyhrál soutěž o odměnu, může druhému kmeni ukrást jednu věc, jako to dělali piráti. Soutěže se nezúčastní Sandra.

Morganovci ze začátku nasadili Ryana S. a to se jim vymstilo, protože celou soutěž opět vyhráli Drakeovci.

Jakmile Drakeovci přišli ze soutěže, ihned zkoumali mapu pokladu. Také se rozhodli, že do druhého kmene vyšlou Sandru, aby jim něco ukradla. Potom se ale stalo něco, co vyvolalo veliký konflikt. Shawn šel rybařit, jenže proud mu urazil špičku harpuny. To nejvíc naštvalo Ruperta, který rád rybařil a chtěl Shawna zabít. Navíc byl naštvaný, že špička harpuny se teď někde plaví po moři. Teď nemůžou lovit ryby a ryby byly jejich nejlepší zdroj potravy. Rupert tedy šel zpátky do moře a zkusil špičku najít. A ejhle! Rupert skutečně špičku našel a byl z toho hodně nadšený. Dokonce přestal být naštvaný na Shawna.

Morganovci byli zlomení. Nejvíc byl asi Ryan S. Byli ještě zlomenější, protože věděli, že někdo z druhého kmene, jim může ukrást něco, co tu potřebují. Pak už jim tam přijeli Sandra, která nemohla uvěřit tomu, jak hrozně si vedou. Sandra se jim rozhodla hodně uškodit a rozhodla se, že si vezme jejich celtu, což je hodně naštvalo, tak ji ani nepomohli ji sundat. Sandra si to ale hodně užila, protože jim schválně rozbořila celý přístřešek, aby získala celtu. Teď byli zlomenější ještě víc, museli postavit nový přístřešek a navíc neměli ani žádnou celtu a začalo dokonce i pršet. Potom všechny šokoval Osten, když řekl, že už tu nechce být, ať ho vyřadí. Ostatní ho tedy začali přemlouvat, aby zůstal, hlavně Tijuana.

Ale teď už nás čeká soutěž o imunitu. Tři členové z kmene budou uvězněni provazem k bambusové tyči připojené k voru. Ostatní členové musí pomocí kladky táhnout svázaného člena do moře a on se zatím musí snažit osvobodit. Pak může odvázat i další dva členy. Až budou všichni odvázaní, musí plavat zpátky na břeh, cestou však musí přinést provazy, kterými byli připoutány a taky tu bambusovou tyčku. Uvnitř bambusu jsou souřadnice. Také je tam velký kruh, na kterém jsou právě ty souřadnice. Musí tedy natáhnout provazy, tak jak jsou souřadnice. Tam kde se provazy protnou je vlajka. První kmen, který vztyčí vlajku, vyhrává imunitu. Soutěže se nezúčastní Christa.

I když Morganovci začali lépe, vítězi se opět stali Drakeovci.

Morganovci byli opět hodně zlomení ze tří soutěží ještě nevyhráli ani jednu. Osten okamžitě opět navrhoval, aby ho vyřadili, protože chce jít pryč. Jenže Andrew řekl, že má Osten má velkou sílu - to Ryan S. nemá ani náhodou a proto by se měli zbavit právě Ryana S., který je v tuto chvíli nejslabším členem kmene. Lillian se všemožně snažila zachránit Ryana S., protože pokud on vypadne, nebude tu mít nikoho s kým by se mohla spojit. Proto řekla, že Osten pořád říká, že chce jít pryč, ale přitom si s Ryanem O. hraje házenou. Očividně to tedy bude mezi Ostenem a Ryanem S.

Na kmenové radě se probíralo, že si zatím vedou příšerně - nevyhráli žádnou soutěž, druhý kmen už jim pořádně nemá, co ukrást, pokud znovu vyhraje, jejich přístřešek je teď žalostný. Ryan S. řekl, že potřebují nějakého vůdce, ostatní jen přikývli a všichni mysleli, že by to mohl být Andrew. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec tento kmen opravdu opustil Ryan S.

V příštím díle nás čeká: Drakeovci marně hledají poklad a Sandra vyjede po Jonovi

Zbývající trosečníci:
Drake: Christa, Sandra, Trish, Michelle, Jon, Rupert, Shawn, Burton
Morgan: Tijuana, Darrah, Lillian, Andrew, Ryan O., Osten
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama