Survivor Pearl Islands: Epizoda 3

18. listopadu 2012 v 13:07 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands


Z Morganova kmene byli všichni zdecimovaní. Naprosto zdecimovaní. Nejvíc byla Lillian, která věděla, že pokud příště opět prohrají, tak půjde ona. Lillian teď tedy nemůže dělat nic, než jen přemlouvat Andrewa, aby vyřadil nejdřív slabou Darrah, než jí, ale Andrew si vůbec nemyslí, že je Darrah slabá. Osten se potom rozhodl, že teď už neskončí.

U Drakeovců se rozhodli, že by se konečně měli opřít do hledání té truhly s jídlem. Proto začali prohledávat celý ostrov. Jenže nic najít nemohli, ani žádnou nápovědu, proto hodně doufali, že vyhrají další soutěž, aby získali další vodítko a mohli tak truhlu najít lépe, než teď. Jon potom pronesl poznámku o tom, kdo bude v další soutěži sedět a řekl, že Sandra není dobrý plavec, což, ale Sandru naštvalo a vznikla mezi nimi veliká hádka.

Ale nyní už soutěž o odměnu. Každý kmen bude mít dvě lodě, na každé lodi budou tři lidi. Každá loď bude mít osm děr. Díry jsou ucpané zátkou. Kmeny tedy budou bojovat proti sobě tak, aby vždycky vytáhli zátku. Cílem je potopit nepřátelské lodě. Hrálo se o věci jako deky, přikrývky, matraci atd. K tomu také další díl mapy k pokladu. A nakonec i drancování v druhém kmeni. Soutěže se nezúčastní Jon a Michelle.

Byla to velice dobrá soutěž na podívanou. Nakonec zase vyhráli Drakeovci.

U Drakeovců ihned začali zkoumat mapu. Společně se rozhodli, že rabovat tentokrát půjde Christa. Jenže nevěděli, co jim vzít, někteří řekli jejich jediný kotlík, ale zas tak krutí být prý nechtějí, protože jinak by nemohli uvařit vodu, nebo jídlo. I přesto si však Rupert řekl, jsou přece piráti, mu nedělá problém něco ukrást - jako tenkrát ty boty ve vesnici.

Morganovci opět dostali na prdel. Pro všechny už to začíná být otrava, že pořád prohrávají a prohrávají. Lillian si ráno odešla na ryby. Což docela všechny trošku naštvalo, protože nic nedělají společně. Lillian se na rybách nedařilo nic, jen ztratila háček. Což všechny naštvalo ještě víc, protože teď už jim zbývá jen jeden. Andrew ale byl překvapený, že skautská vedoucí neumí ani pořádný rybářský uzel. Pak už přijela Christa a zjistila, že mají dva kotlíky, tak si naštěstí jeden vzala. Andrew se však snažil zjistit nějaké informace o jejich kmeny, ale nic moc jim nepověděla.

Ale nyní už soutěž o imunitu nás čeká. Nad vodou bude volně viset nejmenší člen kmene (Michelle, Darrah). Ostatní je budou přidržovat ve vzduchu, tak, že budou držet provaz. Každých pět minut bude jeden člen kmene nucen pustit provaz, až nakonec zůstane jen nejsilnější člen (Rupert, Osten). Pak už to bude jen na nich, kdo z nich udrží svého nejmenšího člena déle. Kmen, který vydrží déle, vyhrává imunitu. Soutěže se nezúčastní Burton a Trish.

Všichni odházeli jeden po druhém, až nakonec zbyli jen nejsilnější chlápci z kmenů. Rupert nakonec vydržel déle a proto už po třetí v řadě si imunitu odnesli Drakeovci.

Nemohli tomu uvěřit. Už zase to projeli. Všichni začali přemýšlet, jestli náhodou nejsou zakleti nějakou kletbou a už neví, co mají dělat, aby vyhráli. Ryan O., Andrew, Osten a T (Tijuana, jak ji teď začali říkat) se domluvili, že dnes půjde buď Darrah, nebo Lillian. Podle toho, co zatím Andrew říkal, to vypadalo na to, že půjde Darrah, jenže s Lillian zase nemusejí mít, tak dobrou alianci, jako s Darrah. Taková T však spíš chtěla, aby vypadla Lillian, protože s Darrah jsou dobré kamarádky. Rozhodně to bude mezi těmi dvěmi.

Na kmenové radě docela hodně foukalo. Na kmenové radě se probíralo, že mohou vytvořit rekord nejvíce prohraných soutěžích a také to, že to je zatím jeden z nejhorších kmenů této soutěže, což nikomu na morálce nepřidalo. Všichni však řekli, že jsou dobrý kmen, akorát jim prostě nejdou soutěže, jenže to je to nejdůležitější. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byla obětována Lillian a musela tak opustit tento kmen. Jenže, jak tak hrozně foukalo Jeff měl veliké problémy, zhasnout jí pochodeň. Smějící se

V příštím díle nás čeká: Drakeovci už nechtějí vyhrávat a Osten se začíná topit


Zbývající trosečníci:
Drake: Christa, Sandra, Trish, Michelle, Jon, Rupert, Shawn, Burton
Morgan: Tijuana, Darrah, Andrew, Ryan O., Osten
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama