Survivor Pearl Islands: Epizoda 4

22. listopadu 2012 v 16:36 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

Morganovci ráno přišli na další problém. Večer byla veliká bouře a moře bylo tak rozvodněné, že jim voda sahala téměř až na přístřešek. Proto museli stále stavět přehrady, jelikož bude za chvíli úplněk, což bude znamenat, že bude ještě větší voda a oni opravdu nechtějí svůj přístřešek zase někam stěhovat. Morganovci se ale celkově vedli katastrofálně - jejich morálka je naprosto na dně a zatím stále nevyhráli žádnou soutěž.

Za to Drakeovci si naopak vedou skvěle - zatím vyhráli všechny soutěže a Rupert je stále zásobuje hezkou várkou ryb. I přesto však někteří lidé, se už trochu začínají nesnášet. Potom se ale ve kmeni začala říkat věta, která je pro nás fanoušky, opravdu debilní - "Už mě nebaví vyhrávat, chci někoho vyřadit". Kdo by to řekl, že jeden kmen skoro umírá a druhý chce někoho vyřadit. Christa pak řekla, že by ráda vyřadila někoho z trojice Shawn, Burton a Michelle, protože ji neuvěřitelně lezou na nervy. Jenže i Rupertovi lezli na nervy, kvůli tomu, že se mu pořád smáli, že nosí sukni.

Ale teď už k soutěži o odměnu. V dnešním díle budou kmeny skládat skládačku, která je složená z šestnácti kusů. Osm kusů je zahrabaných v písku, osm jich je ve vodě. Až bude mít kmen všech šestnáct kusů, může začít skládat. První kmen, který vyřeší skládačku, vyhrává. Tentokrát se však bude hrát o něco, co by tu nikdo nečekal, ačkoliv jim to pomůže - šicí stroj s materiálem. A také opět o kousek mapy k pokladu a vyrabování druhého kmene. Soutěže se nezúčastní Shawn, Michelle a Christa.

Při soutěži šel Osten (ačkoliv neumí plavat) pro kus do vody. Nebylo překvapením, že se začal topit. Savage (Andrew - jeho příjmení, jak mu nyní Jeff říká) a Ryan O. mu tedy museli pomoci, čímž ztratili čas a soutěž tedy opět vyhráli jak jinak Drakeovci.

Drakeovci si okamžitě začali šít nové obleky. Rupert ukázal, jak skvěle (na to, že je muž) umí šít a udělal si krásnou novou sukni. Shawn a Burton ho však stále nenechali na pokoji a smáli se mu dál. Potom také zkusili hledat svoji truhlu s jídlem, teď už mají všechny tři kusy mapy (jsou jen tři). Teď už bylo hledání poněkud lehčí. Shawn na to přišel a skutečně truhlu našli! Bohužel to tam bylo tak dlouho, že většina věcí, byla zkažená a plesnivá, ale některé se dali použít. Večer, kdy ostatní spali řekl Burton Rupertovi nejdebilnější plán v historii Survivora. Prohrajme soutěž o imunitu, ať vyloučíme nějaké slabé lidi, jinak se spojí a vyřadí ty silnější.

Savage a Ryan O. zkusili jít na druhý konec ostrova s harpunou, protože chytat ryby na straně, kde žijí se nevyplatilo. Potom jim tam přijela Trish, která jim přišla vzít nějakou tu jejich věc. Ta si naštěstí pro ně vzala jejich lampu, která, ale stejně nefunguje. Savage a Ryan O. bohužel nenašli to, co chtěli, navíc byli pěkně naštvaní - neměli vodu, byli daleko od tábora, nic nenašli, ani nechytili a navíc se začalo stmívat. Oba dva věřili, že soutěž o imunitu projedou ještě víc, než ty ostatní.

Tak tedy pojďme už k té zmiňované soutěži o imunitu. Na políčka, která jsou spojená, jak nějaká stolní hra se postaví pět hráčů proti pěti. Vždycky se budou po jednom posouvat z jednoho políčka na druhé. Když se setká z nepřítelem, svedou boj a pokusí se toho z druhého kmene dostat do vody. První kmen, který bude mít všechny členy na druhé straně hracího pole, vyhrává imunitu a ještě něco, co se dozvíme později.

Drakeovci asi skutečně chtěli prohrát a proto posadili hráče, které by jim v soutěži určitě pomohli zvítězit - Burton a Rupert, potom ještě Trish. Skutečně se tak stalo a Morganovci tak vyhráli svoji první soutěž, ačkoliv si to vůbec nevyhráli sami. A teď už k tomu překvapení - Morganovci musí vybrat někoho z druhého kmene, který s nimi bude žít až do další soutěže o odměnu - byl vybrán Rupert a také tedy nebude vyřazen.

Všichni teď začali být trochu naštvaní, že tu nemají Ruperta. Co to proboha bylo za nápad, schválně prohrát soutěž! Teď díky Burtonově debilitě musí na kmenovou radu. Okamžitě bylo jasné, že Burton, Shawn a Michelle budou držet při sobě, stejně tak Trish, Sandra a Christa, rozhodující hlas je tak Jon, kterého se obě strany celé odpoledne snažili přilákat na svoji stranu. Zatímco tři ženy chtěli vyřadit Burtona, druhá aliance zase Christu. Jon to však začal hrát na obě strany a oběma spojenectví začal říkat, že je s nimi.

Na kmenové radě se mluvilo o tom, že zatím prohráli jen jednu soutěž a tady na kmenové radě sedí teprve poprvé, jenže bez Ruperta. Také se probíralo to, co proboha všichni vyváděli na soutěži o imunitu. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byl s naprostým šokem ve tváři vykopnut Burton, tedy druhý nejsilnější člen tohoto kmene - další debilní rozhodnutí.

V příštím díle nás čeká: Drake začínají panikařit a Rupert loví pro Morganovce

Zbývající trosečníci:
Drake: Christa, Sandra, Trish, Michelle, Jon, Rupert, Shawn
Morgan: Tijuana, Darrah, Andrew, Ryan O., Osten
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama