Survivor Pearl Islands: Epizoda 5

23. listopadu 2012 v 17:13 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

Shawn a Michelle si teď uvědomovali, že nyní jsou vyděděnci kmene, jelikož vypadl Burton. Shawn pak před všemi stejně řekl, že chtěl Burtona vyřadit. A další na odstřel je nyní Michelle, protože společně s Burtonem, jako jediný dva hlasovali pro Christu - Shawn skutečně pro Burtona hlasoval. Trish se začala obávat, že Rupert druhému kmeni vyzradí až moc informací o jejich kmeni, tudíž to řekla i před ostatními - ti souhlasili.

Rupert se skutečně smál, jak tábor u Morganovců vypadá. Řekl jim, že pokud ten přístřešek vážně nepřesunou, tak jejich přístřešek sežere voda. Proto tedy začal přesun. Jenže okamžitě, jak začal přesun, všichni začali říkat, že tam to bude lepší, ne vlastně támhle a Rupert nemohl uvěřit tomu, co vidí. Jediný, kdo měl proti přesunu námitku byl Osten, který říkal, že voda jim přístřešek ještě nezničila, tak proč to dělat teď, udělají to, až to nastane, ale to se ostatním nelíbilo. Jenže nejen, že se jim přesun nějak zvlášť nedařil, ale dokonce se jim konstrukce rozpadla a tak museli udělat nový. Později si Rupert řekl, že je naučí chytat s harpunou a společně s Ryanem O. se tedy vydali na rybišky. Rupert nachytal hezkou řadu ryb a Morganovci se poprvé pořádně najedli. Všichni se shodli na tom, že ukradení Ruperta byla ta nejchytřejší věc, co kdy udělali.

Soutěž o odměnu je pro nás nyní připravena. V této soutěži budou muset pádlovat ke čtyřem bednám, zakotvených na dně moře. Vedle ní leží na hladině dvě prkna. Vždycky se někdo musel potopit a získat prkna. Až měli všechny prkna, museli z nich složit žebřík. Sestavit žebřík je však zároveň skládačka. Potom poběží jeden člověk do džungle pro malou zlatou sošku. Nakonec musí jeden člen z kmene vylézt po žebříku na konstrukci a tam postavit zlatou sošku. Kmen, který to dokáže jako první, vyhrává. Hrálo se o přenosnou sprchu, o dva kanistry na vodu, o nějaké ty šampóny a kartáče a jako vždycky vyrabovat druhý kmen a kdyby vyhráli Morgani získali by první část mapy ke schované truhle. Drakeovci nemusí nikoho nechat sedět, jelikož to v téhle soutěži není zapotřebí.

Morganovce nabudila minulá výhra a proto překvapivě vyhráli oni, ale hlavně jím tím pomohl i Rupert, který i nadále musel být stále s nimi. Potom ale přišla důležitá otázka, jestli chce Rupert nadále zůstat u Morganovců, nebo se připojí ke starému kmeni. Neváhal ani chvilku a okamžitě hned přešel ke svému starému kmeni - tedy Drake.

Savage řekl, že se druhý kmen konečně začíná hroutit, ale možná je to i tím, že tam dnes neměli Ruperta, kdo ví. Také řekl, že konečně spolupracovali a tím vyhráli soutěž. Navíc získali šampóny a sprchu, z čehož byla nejvíc nadšená T. Všichni toho okamžitě využili a očistili se a osprchovali se. Darrah řekla, že bylo super, když se Savage, Osten a Ryan O. nedívali, když se sprchovala. Všichni věděli, že se jejich kmen dal konečně dohromady.

Drakeovci okamžitě Ruperta přivítali a byli mu vděční, že je nezradil, teď už prý konečně zase začnou vyhrávat. Rupert jim popovídal, jak to v druhém kmeni vypadá, že jejich tábor je o hodně hezčí a krásnější a vybavenější. Morgan poprvé vyjeli drancovat, byl vybrán Savage, který za chvíli dorazil do tábora Drakeů. Savage samozřejmě vyjednával hlavně s Rupertem, se kterým se už znal. Nevypadalo to však, jak drancování, ale jako, kdyby Rupert chtěl pomoci. Savage věděl, že nemají dostatek jídla, proto si od nich nakonec vzal polovinu jejich rýže a Rupert mu to s radostí dal. Kmenům přišla zpráva, že další soutěž bude nepochybně o jedení mořských plodů - tedy nechutnosti a domluvili se, že je Michelle podrží, protože té to prý nedělá problém. Rupert potom našel zraněného malého hada, velikého asi jako nějaká propiska. Začal se o něj starat, jako o nějakého člena jeho kmene a pojmenoval ho Balboa, dokonce ho vzal i na soutěž.

Ale nyní už tedy k té soutěži. A skutečně se budou jít nechutnosti jako třeba chobotnice, olihně, nebo nějaké hnusné mušle.

Drakeovci měli plán - když dojde na to, že všichni nechutnost sní, což se také stalo, bude Michelle předstírat, že s tím má problém, jenže přitom jí to vůbec nevadí. Potom by ji druhý kmen vybral na rozstřel a ona by vyhrála. Jenže Michelle se nedržela plánu a ukázala jaký je borec, proto tedy byla vybrána Sandra, která to pochopitelně nemohla zvládnout a imunitu si tak podruhé odnesli Morgan.

Sandru štvalo to, že díky ní teď půjdou na kmenovou radu a možná ji i vyloučí. Michelle však věděla, že je to částečně i její chyba, protože měla zahrát to divadlo a držet se plánu. Jona neuvěřitelně naštvalo to, že se Michelle nedržela plánu a společně s Trish před Christou a Rupertem navrhli zbavit se právě Michelle, stejně by byla na odstřel, protože držela s Burtonem. Ti dva však nebyli jediný, dokonce i Shawn navrhl před Rupertem vyřadit právě Michelle, která se nedržela plánu, držela s Burtonem (i když to on taky) a navíc by jim mohla uškodit při fyzických soutěžích.

Na kmenové radě se probíralo to, že to ze začátku vypadalo, že oni budou hvězdný kmen této show, jenže najednou se všechno podělalo, jen kvůli tomu, že chtěli jednou prohrát. Také se probíralo to, co proboha vyváděli při soutěži o odměnu, kdy naprosto vyhořeli. Pak už se šlo hlasovat. Nebylo překvapením, že kmen skutečně opustila Michelle.

V příštím díle nás čeká: Morganovci mají hosta a Drakeův kmen se nadále rozpadá

Zbývající trosečníci:
Drake: Christa, Sandra, Trish, Jon, Rupert, Shawn
Morgan: Tijuana, Darrah, Andrew, Ryan O., Osten
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 24. listopadu 2012 v 10:15 | Reagovat

Ahoj. Dlouho jsem tu nebyla já vím no. Jaksi jsem neměla čas. Ale jak vidím, ty pořád funguješ. To je super :)

2 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 24. listopadu 2012 v 10:44 | Reagovat

[1]: Funguju, funguju. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama