Survivor Pearl Islands: Epizoda 6

24. listopadu 2012 v 10:49 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

Všichni byli na kmenovou radu naštvaní, jaké Jeff pokládal otázky, Rupert si řekl, že je to jeho první kmenová rada a pěkně na nic. Také řekl, že někteří stále nevidí to, že dali druhému kmeni naději, že dokáží vyhrát a nyní už se tak i stane. Rupert si pak povídal se svým hadem Balboou o tom, že lituje, že hlasoval pro Michelle a ne pro Shawna. Ráno se Rupertovi stala další nemilá věc - Balboa umřel a proto ho šel pohřbít. Později se Rupert rozhodl, že by mohli zvýšit podlahu přístřešku, aby je večer pořád něco nekousalo. Proto začali celý přístřešek rozebírat. Shawn pronesl poznámku, že je to docela zbytečné plýtvání energií. To naštvalo zejména Jona, který se s ním pohádal. Co se ale stalo potom? Shawn to skoro celé udělal sám, určitě si uvědomil, že nyní má hlavu na špalku.

Morganovci měli ráno nemilou návštěvu, do tábora jim přišla taková husa, nebo, co to bylo. Všem to připadalo roztomilé, Ryan O. se s ním dokonce mazlil a dal mu jméno Pete. Jediný Osten ho tam nechtěl, protože se ho bál - ostatní si pomysleli, čeho se Osten proboha ještě bojí. Darrah řekla, že Osten je velký a má hodně svalů a přitom se bojí, každé malé maličkosti - jako třeba husa, nebo, když si myslí, že list je had. Potom radši Peta odvedli pryč, protože si Osten začal brousit mačetu, Savage řekl, že je to velký idiot.

Ale teď už nás čeká soutěž o odměnu. Dnes se bude střílet z děla. Vždycky musí jeden člen kmene nabít a vystřelit, aby trefil terč druhého kmene. Každý kmen má čtyři terče. První kmen, který zničí všechny terče druhého kmene, vyhrává. Hrálo se o koření a grilování. Navíc se hrálo o rabování druhého kmene a také Morganovci mohli získat druhý díl mapy.

Drakeovci opět zakusili vítězství, když v napínavém souboji nakonec vyhráli 4:3.

Drakeovci přišli ze soutěže, opět nabuzení na další vítězství a okamžitě okusili odměnu - humry a steaky, co víc si přát. Všichni se pořádně najedli. Ráno se společně rozhodli, že tentokrát pojede drancovat Jon, ten ještě nedrancoval.

Ráno Morganovci čekali, kdo tam asi přijede, což byl Jon. Jon si však nejdříve umyl vlasy a využil sprchy, kterou Morganovci vyhráli. Pořád si stále machroval, že příští soutěž určitě vyhrají a všichni ho měli sto chutí zabít. Také se dozvěděli, že tenkrát tu soutěž zahodili, jen, aby se zbavili Burtona. Jon se nakonec rozhodl, že jim vezme kotlík. Morganovce, ale pěkně naštvalo, že Jon sem nepřišel rabovat, ale naštvat je. Savage řekl, že jim to na další soutěži oplatí.

Ale teď už k soutěži o imunitu, která bude později velice známá. Z kmene musí být vybráni tři nejsilnější členové, kteří budou na svých ramenech držet dřevěnou tyč. Na tyče se budou přikládat těžké pytlíky, takže tyč bude čím dál těžší. Rozhodovat však bude o tom, komu se má pytlík na tyč pověsit druhý kmen. Až nebudou moct tyč udržet, upustí ji. Kmen, který vydrží déle, vyhrává. Soutěže se nezúčastní Sandra.

Za Morgany bude tyč držet Savage, Ryan O. a Osten, za Drakeovce to bude Rupert, Shawn a Christa. Jako první odpadl Osten, který měl 80 kg. Potom odpadl Rupert, který měl neuvěřitelných 120 kg. Potom z ničeho nic skončil Shawn na 70 kg. Pro Drakeovce tedy zbyla jen Christa, která už to nedokázala udržet a imunitu tak znovu vyhráli Morganovci.

Drakeovci nemohli uvěřit, že ze začátku vyhráli hned tři soutěže a najednou bude stav vyrovnaný - pět na pět. Navíc byl všichni naštvaní na to, že nedokázali zvládnout tu soutěž. Rupert řekl, že dnes odsud dostanou Shawna, protože je to poslední člověk, co držel s Burtonem a ještě tu zůstal. Trish pak ale řekla nemilou věc před Jonem a Sandrou, co vyřadit Ruperta, který si myslí, že má moc nad kmenem, stejně podle ní brzo bude sloučení. Jon o tom docela hodně přemýšlel, ale Sandra to hned vykecala ostatním a ti se tedy domluvili, že by možná bylo dobré vyřadit Trish.

Na kmenové radě se probírala ta soutěž, jak ji nedokázali zvládnout, ale například se připomnělo, že taková Christa vydržela déle, než nejsilnější člen druhého kmene - Osten. Jeff pak řekl, že vidí na Rupertovi, že ho něco štve, Rupert řekl, že ano a, že za to může to, že byli ze začátku tak silní a nakonec to takhle dopadlo. Pak už se šlo hlasovat. Kmen nakonec opustila Trish.

V příštím díle nás čeká: Rupert se naštve na Jona, Osten chce znovu skončit a minulost se vrací, aby se pomstila

Zbývající trosečníci:
Drake: Christa, Sandra, Jon, Rupert, Shawn
Morgan: Tijuana, Darrah, Andrew, Ryan O., Osten
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bea Bea | Web | 24. listopadu 2012 v 11:19 | Reagovat

Ahoj, srdečně tě chci pozvat na mou první soutěž, kterou organizuji. Máš ráda Upíři deníky a ráda soutěžíš? Nenech si to ujít! http://somerhalder-wesley.blog.cz/1211/pripominam-soutez-o-krasne-ceny

Není to reklama ale srdečné pozvání

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama