Survivor Pearl Islands: Epizoda 7 - the big twist

25. listopadu 2012 v 11:47 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

Jakmile Drakeovci přišli z kmenové rady, Rupert nemohl uvěřit, že dostal hned dva hlasy - teď musel zjišťovat, kdo to byl, věděl, že jeden hlas mu dala Trish, ale kdo mu sakra dal ten druhý. Měl podezření na Jona, což byla také pravda a Rupert se naštval a začal po něm řvát, bylo to docela strašidelné. Pak se ale usmířili, s tím, že za to všechno může Trish. Ráno se však Jon pohádal ještě víc a tentokrát se Shawnem.

Celou noc silně pršelo, tudíž museli Morganovci, jen sedět ve přístřešku. Savage, T a Ryan O. chtěli zkusit chytit nějaké ryby, jak je to učil Rupert, jenže bez výsledku. Věděli, že nutně potřebují sloučení, nebo jim tu jídlo moc dlouho nevystačí. Osten pak opět začal ty řeči, jako, že to tu už moc dlouho nevydrží a že chce opět skončit. Savage řekl, že má špatné dny a dobré dny.

Ale teď už k soutěži. Všimli jste si, že jsem neřekl jaká soutěž? Jeff všem řekl, že je minulost pronásleduje. A najednou z ničeho nic tam přišel třetí kmen, který se skládá z Nicole, Ryana S., Lillian, Burtona, Michelle a Trish. Jmenují se Vyděděnci a je to šest lidí, kteří byli vyřazení na předchozích kmenových radách. Všichni zírali s otevřenou pusou a nevěděli, co na to říct. Jeff všechno vysvětlil - teď se bude konat soutěž, pokud budou Vyděděnci v souboji první, Morgan i Drake půjdou na kmenovou radu, kde vyloučí jednoho člena. Pak na radu půjdou Vyděděnci, ti také budou hlasovat pro dva lidi, jenže pro dva lidi, kteří se vrátí do hry. Člověk, který se vrátí do hry bude také imunní na další kmenové radě, aby měl nějakou šanci. Ale nyní už tedy k soutěži. Každý kmen má vězení se třemi cely. Celý kmen tam bude zavřený, kromě jednoho zachránce. Ten musí běžet na pláž pro vlajku, pak se vrátí a prohrabe se do první cely, kde musí osvobodit spoutaného člena kmene. Společně se prohrabou do další cely, kde osvobodí další dva hráče. Na zemi pak najdou materiál na výrobu tyčky, která musí dosáhnout ke dvěma klíčům. Těmi klíči odemknou celu a také zbývající členy kmene. V poslední cele, musí opět použít tyčku, aby dosáhli na další klíč. Tím se dostanou z vězení. První kmen, který bude venku, vyhrává.

Všichni by řekli, že Vyděděnci mají slabý kmen, ale to tak nebylo, hlavně díky Burtonovi. Vyděděnci tak skutečně byli první a znamená to, že se dva lidi vrátí do hry.

Morganovci tomu nemohli uvěřit, byli naštvaní a ihned se domluvili, že při první příležitosti hráče, který se vrátí do hry, vyřadí. Potom tu byla další otázka, dnes musí někoho vyřadit a to už byli tak silní. Osten okamžitě navrhnul jeho, protože už tu stejně nechce být. Savage mu to ještě chtěl rozmluvit, aby toho odchodu později nelitoval.

I Drakeovci byli hodně naštvaní, že se jim někdo, koho vyloučili, vrátí do hry. Sandra řekla, kdo se hlásí dobrovolně, aby odešel, ale tady to není, jak v druhém kmeni, nikdo se nepřihlásil. Moc teď měli v rukouch Sandra, Christa a Rupert a museli rozhodnout jestli domů půjde buď Shawn, nebo Jon. Nemohli se však rozhodnout, tak oběma řekli, aby řekli, proč by tu měli zůstat. Shawn hlavně řekl, že Jon je šmejd, který je všechny po sloučení může zradit, Jon zase řekl, že je loajální ke kmeni a tvrdě pracuje.

Ale teď už ke kmenové radě Drakeovců. Samozřejmě se probíralo ten twist s Vyděděnci, co to sakra mělo znamenat a také to, že oba kmeny prohráli a že se dva lidé vrátí do hry. Také se probíralo, kdo se asi vrátí do hry na to všichni řekli, že určitě Burton. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byl obětován Shawn.

Ale nyní nás čeká kmenová rada Morganovců, při které se nám trošku rozpršelo. Probíralo se už tady na kmenové radě dlouho nebyli. Opět se probíralo to stejné, co na minulé radě - ten velký twist. Potom se také mluvilo tom, co se dělo, když přišli do tábora - Savage řekl, že Osten chce skončit. Když se tedy Jeff zeptal Ostena, jestli chce skončit, on řekl ano, proto se tedy ani nehlasovalo, Jeff Ostenovi zhasnul pochodeň a hodil jí na zem.
Ale nyní už kmenová rada Vyděděnců…..

Pokračování příště....

V příštím díle nás čeká: oba kmeny čekají na nového příchozího a dva lidé se vrátí do hry

Zbývající trosečníci:
Drake: Christa, Sandra, Jon, Rupert
Morgan: Tijuana, Darrah, Andrew, Ryan O.
Vyděděnci: Nicole, Ryan S., Lillian, Burton, Michelle, Trish
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama