Survivor Pearl Islands: Epizoda 8

27. listopadu 2012 v 17:13 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

Následující díl pokračuje tam, kde skončil ten minulý - začíná kmenová rada Vyděděnců. Bylo to poprvé, co byl celý kmen nadšen z kmenové rady, všichni byli natěšení, jestli se vrátí do hry. Nejdřív každý z nich řekl, proč by se právě on, nebo ona, měl/a vrátit do hry. A teď jak to bude, jeden po jednom budou muset jít hlasovat pro dva lidi, pro které chce, aby se vrátili do hry, nesmí hlasovat pro sebe. Pak už Jeff přečetl hlasy. První osobou vracející se do hry je...
….
….
….
Burton!
Druhou je…
….
….
….
….
Lillian!
Trochu nevšedně si tak proto oba zapálili pochodeň. Pro Nicole, Ryana S., Michelle a Trish to tak byl definitivně konec hry a proto se tedy museli jeden po druhém odejít. Potom se ještě hlasovalo, kdo půjde do, kterého kmene. Zůstane to nakonec stejné. Lillian se vrací k Morganům, zatímco Burton ke Drakeovcům.

Večer začalo opravdu silně, ale silně pršet. Drakeovci netrpělivě čekali, kdo to asi bude. Rupert tipoval Burtona. Snad všichni ale měli strach z toho, jestli se nevrátí Burton (který se také vrátí). Všichni šli spát, nebo se o to aspoň pokoušeli, když jim tam z ničeho nic přišel Burton a jejich největší obavy se potvrdili. Všichni se mu tedy ihned začali omlouvat, za to, že ho vyřadili, alespoň teď mají dalšího silného člena pro soutěže. Ráno si Rupert vzal Burtona stranou a řekl mu, proč ho tenkrát vyloučil. Řekl mu, že ho vyloučil za to, jak se mu smál kvůli jeho vousům, jeho triku, nebo jeho sukni. Rupert řekl, že posmívání a šikanování už si užil dost jako malé dítě. Také mu řekl, že pokud půjdou na kmenovou radu, vyloučí Jona.

I Morganovci velice netrpělivě čekali, kdo se k nim asi připojí, nebo vrátí. Dočkali se Lillian a ihned ji začali vítat a omlouvat se jí a utěšovat ji, ale nikdo ani minutu nezapochyboval o tom, že jim to nesežere. Lillian byla asi nejvíc naštvaná na Savageho, který ji lhal, kvůli tomu že před jejím vyloučením ji prý měl říct jestli to bude ona, jenže jí nic neřekl. Zatímco ráno ostatní polehávali a spali, Lillian opět pracovala jako kůň. Savage vstal a chvíli mu trvalo, než si uvědomil, co tu sakra dělá Lillian. A potom si udělali poslední rýži, co jim zbyla - poslední a to je teprve 20. den.

Ale teď už nás čeká soutěž o odměnu. Vlastně ne tak docela. Na trosečníky čekal další zvrat a nemohlo to být nic jiného, než sloučení! Dneska nás tedy čeká první soutěž o individuální imunitu. V dnešní soutěži musí všichni skočit pod plošinu a podplavat pod ní se zadrženým dechem a vylézt znovu na plošinu. Hrálo se vyřazovací metodou.

Do finále se nakonec dostal Rupert, Jon, Burton a Ryan O. V něm to však bylo jinak, tam museli přemístit pět medailon z jednoho konce plošiny na druhý. Vítězem se stal o sekundu Burton, který už tak vyhrál druhou imunitu, protože má jednu automaticky, že se vrátil do hry. Jeff mu však řekl, že na kmenové radě si může promyslet, jestli jednu někomu předá, stejně bude imunní.

Když přijeli do tábora Drakeovců, kde teď budou žít, čekala na ně veliká hostina. Kmen se jmenuje Balboa podle Rupertova hada. Po hostině se však opět muselo začít plánovat. Burton a Lillian jsou na kmenové radě imunní, tudíž pro ně nemohou hlasovat. Savage a jeho aliance hned rozhodla, že by měli vyřadit Jona. Za to Rupertova aliance zase chtěla přetáhnout někoho z druhého kmene, aby měli převahu hlasů a v tom se jim ihned nabídla Lillian, která se Savagovi stále nedokáže odpustit. Savage však vytušil, že se něco chystá, tak šel za Lillian začal jí říkat, aby je nezradila, nebo jsou všichni v loji.

Na kmenové radě se mluvilo o dnešním sloučení. Také se mluvilo tom, že tu byl zvrat s Vyděděnci a den poté se ihned koná sloučení. Potom přišla otázka na Burtona, jestli někomu předá druhou imunitu a nakonec se rozhodl, že jí dá Rupertovi. Pak už se šlo hlasovat. Lillian nakonec skutečně přeběhla a dalším vyřazeným se tak skutečně stal Andrew Savage.

V příštím díle nás čeká: aliance se rozpadají a veliké zásoby jídla

Zbývající trosečníci:
Christa, Sandra, Jon, Rupert, Tijuana, Darrah, Ryan O., Burton, Lillian
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 t t | 27. listopadu 2012 v 17:27 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=WQdI6WDnKs4&feature=plcp

prosím zhlédni video a dej like,koment a nebo odběr

THANK YOU

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama