Survivor Pearl Islands: Epizoda 9

30. listopadu 2012 v 15:02 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands
Lillian se necítila nijak zvláště špatně, naopak, cítila se skvěle. Prostě to prý oplatila Morganům za to, že ji devátý den vyloučili. Za to ti se cítili velice špatně a vypadá to, že na další kmenové radě to odnese další z nich. Aby si ji Rupert podržel na své straně, začal jí říkat, jak je silná žena atd. Ryan O. věděl, že nyní je další na řadě, jelikož byl s Andrewem veliký kamarád. Ryan O. však nechtěl jen tak odejít a tak navrhl Burtonovi, že jeho trojka by se spojila s Burtonem a Lillian a společně vyloučili Ruperta, který tu představuje až moc velkou hrozbu. A skutečně o tom Burton začal přemýšlet. Burton pak šel rybařit a podařilo se mu chytit docela pěkného rejnoka. A všichni si na něm pochutnali. T vážně žárlila na to, kolik tu je jídla, přitom v jejich táboře, hladem umírali a tady už dokonce ani nemohou nějaké jídlo celé sníst, jak jsou najezení.

A teď už k soutěži o odměnu. Každý má takovou tyč, na které jsou talíře. Jejich cílem bylo sestřelit všechny své talíře na tyči, aby tak podpálili stojan na hoře tyče. Stříleli prakem a hrálo se opět vyřazovací metodou. A teď k odměně. Hraje se o velice chutnou snídani - lívance, slanina s vejci a další různé pochoutky.

V soutěži naprosto dominoval Rupert, který také soutěž vyhrál. Mohl si odměnu nechat, nebo ji někomu předat a rozhodl se, že když mu dal Burton imunitu na minulé radě, tak on mu dá odměnu. Burton si tedy mohl někoho vybrat sebou a rozhodl se pro Lillian.

Ihned jak přišli do tábora, Burton na kameru řekl, že nikdy nebyl ani nebude loajální k Rupertovi, Jonovi, Christě a Sandře. A potom rozjel svůj ďábelský plán. Šel si promluvit s Jonem o tom, že by možná bylo dobré vyhodit Ruperta, protože je to veliká hrozba v soutěžích. Pak už si pro Burtona a Lillian přijela loď a odvezla je na krásné místečko, kde se najedli a taky popovídali o hře, hlavně o vyhození Ruperta. Jenže nebyli jediný, kdo by rád Ruperta vyhodil, dokonce i jeho spojenec Christa o tom se Sandrou přemýšlela. Ruperta už opravdu začalo štvát to, že všichni v táboře pracují, jenom Darrah a T polehávají v přístřešku a řekl, že pokud chtějí jeho ulovené ryby, měli by se víc zapojit do práce.

Ale teď už nás čeká soutěž o imunitu. V dnešní soutěži se bude Jeff ptát na otázky týkající se historie Perlových ostrovů. Pokaždé, když někdo odpoví správně na otázku, vezme jeden svůj kokos a dá ho do díry druhého soutěžícího. Osoba, která bude mít všechny díry zaplněné kokosy, vypadá. Poslední, kdo zůstane vyhrává imunitu.

Soutěž hodně ukázala, jak si kdo stojí ve kmeni a také, kdo koho nemá rád. Nicméně soutěž vyhrál Rupert.

A to, že Rupert vyhrál imunitu znamená, že všechny plány na jeho vyřazení jsou v háji. Ryan O. to však stále nevzdával a společně s T a Darrah se domluvili, že Ryan O. ještě zkusí promluvit si s Burtonem a vyřazení někoho jiného z Drakeovců. Vypadá to tedy, že Rupert, Christa, Sandra a Jon stojí na jedné straně, zatímco Ryan O., T a Darrah na druhé. Rozhodující hlasy dnes tedy budou mít Burton s Lillian, naši dva navrátilci, které nikdo nechce vyřadit, jak dříve chtěli.

Na kmenové radě se probíralo to, jak se teď všem ve kmeni daří, když minule proběhlo to sloučení. Christa potom řekla, že T a Darrah vůbec nepracují, na rozdíl od ostatních. Darrah a T se tu snažili vysvětlit tak, že to stačí jít na dřevo jednou za den, ne stodvacetkrát. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byl vyřazen Ryan O., pro kterého hlasovali úplně všichni, včetně jeho spojenců.

V příštím díle nás čeká: Rupert začne lov na žraloka, zatímco ostatní se ho snaží zbavit

Zbývající trosečníci:
Christa, Sandra, Jon, Rupert, Tijuana, Darrah, Burton, Lillian
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama