Survivor Pearl Islands: Epizoda 10

1. prosince 2012 v 18:28 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

Rupert nemohl v noci usnout. Říkal, že tu noci jsou nejhorší, protože nemůže spát. Také mu prý začala chybět rodina. A potom si z ničeho nic lehl na šutr a na něm taky usnul. Jon si ráno vstal a usmyslel si, že by rád rozdělil trojici Rupert-Christa-Sandra. Proto šel s Burtonem pro vodu a dohodli se, že na svoji stranu zkusí přetáhnout Darrah a T a vyloučit Ruperta. Rupert si všiml, že v jeho teritoriu, kde loví ryby si plave takový menší žralok a proto se ho rozhodl zabít. A jakmile byl pryč on, Christa i Sandra, Burton s Jonem rozjeli svůj plán. Darrah a T samozřejmě ihned souhlasili, protože si chtějí zachránit zadek. A zatímco se rozvíjely plány vyhodit Ruperta, Rupert bezúspěšně lovil žraloka.

Ale teď už nás čeká soutěž o odměnu. Dnes se soutěžící spojí do dvojic a budou muset překonat překážkovou dráhu ve tvaru vraku lodi. Nejdřív musí oba členové dvojice vylézt po dvou sítích. Potom musí každý z nich zazvonit na zvonek. Potom musí chytit provaz a zhoupnout se na druhou stranu lodi. Potom musí vylézt do lodního koše, kde musí rozvázat uzly. Tím uvolní druhý zvonek, na který musí také oba zazvonit. Pak se musí sklouznout k plošině, kde uvolní pytel z pískem, čímž získají další zvon, na který zazvoní. Vítězná dvojice postupuje do finále. Hrálo se o pobyt na luxusní lodi, kde budou chytat ryby, které si potom uvaří. A také velkolepá hostina.

Do finále se dostali dvojice Burton a Lillian a Rupert a Jon. Ve finále to byla trošku jiná dráha, nicméně vítězi se stali Burton a Lillian. Jenže potom se Burton vzdal odměny (slíbil to Rupertovi), ale dal to překvapivě Jonovi.

Na kameru Burton řekl, že to sice Rupertovi slíbil, ale nevybral ho proto, že nechce, aby byl Rupert silný na další soutěž o imunitu, protože tentokrát už se ho chtějí opravdu zbavit. Ruperta to naštvalo, ale zároveň si uvědomil, že možná není v takovém bezpečí, jak si myslel. T pak řekla před Darrah to, že si Rupert nezaslouží odejít, protože díky němu tu neumírají hlady a Darrah souhlasila. Najednou začala Lillian fňukat, že na odměnu měla radši poslat Ruperta a začala říkat, jaká je to svině před všemi - no zkrátka to vypadalo, jak v nějakém dramatickém filmu a já měl sto chutí obrazovku rozmlátit. Potom se ale stala další nemilá věc. Sandra se jen tak procházela po pláži a najednou zaslechla, jak se Jon s Burtonem baví o svých plánech a okamžitě to šla říct Rupertovi, který věděl, že pokud se Burton a Jon obrátí proti nim, jsou v háji. Proto se domluvili, že jakmile se Lillian vrátí z odměny, Rupert se bude snažit na ní zapracovat, protože jim je jasné, že to samé bude dělat Jon na lodi. Pak už si pro Lillian a Jona přijela loď a odjela s nimi. Odměnu si samozřejmě užili a Jon podle plánu zkoušel na Lillian zapracovat, aby hlasovala pro Ruperta. Do tábora se vrátili až pozdě večer, ale všichni na ně čekali a přesně podle plánu, si Rupert Lillian okamžitě odtáhl stranou a začal jí říkat, že pokud zůstane s nimi, může se klidně dostat do final2.

Ale teď už nás čeká soutěž o imunitu. Budou to šipky. Na soutěžící čeká velký terč, na kterém jsou políčka pro každého soutěžícího. Nejdřív se musí všichni stát zabijáky a to tak, že musí zasáhnout své políčko - pak můžou útočit na ostatní. Když zabiják zasáhne někoho, ten ztratí jeden, dva, nebo tři životy, podle toho, do jakého políčka zabiják zasáhl. Když někdo ztratí všechny životy, vypadává. Poslední, kdo zůstane, vyhraje imunitu. A má to ještě jeden háček - nebudou šipky házet, ale foukat.

Nejvíc v této soutěži dominovali Rupert a Burton, kterým to prostě šlo, hned napoprvé se stali zabijáky. Nicméně, imunitu vyhrál Burton.

Ruperta opět hodně naštvalo, že nevyhrál, ale, co hůř, teď by klidně mohl vypadnout, protože je očividné, že mu Burton asi imunitu tentokrát nepřenechá. Rupert také věděl, kdo ho vyřadil ze hry - Sandra - ta ale nevěděla, co dělá a Burton a ten moc dobře věděl, co dělá. Rupert tedy opět nedělal nic jiného, než pořád pracoval na Lillian, aby hlasovala s nimi. Je tedy jasné, že dnes budou na kmenové radě dva cíle - buď to nebude žádné překvapení a vypadne Darrah, nebo to bude veliké překvapení a vypadne Rupert. Tak či tak, rozhodující hlas tentokrát bude mít Lillian (opět).

Na kmenové radě se Jeff zeptal Sandry, jestli je tu někdo, bez kterého by nepřežila a okamžitě ukázala na Ruperta. Řekla, že jako jediný chytá ryby, kromě jedné, co chytil Burton a pokud ho dnes vyloučí, budou pěkně v háji - tím zasadila brouka do hlavy Lillian, že by možná bylo dobré tu Ruperta ještě nechat. Pak už se šlo hlasovat. Opravdu se konalo překvapení - druhým porotcem se stal Rupert.

V příštím díle nás čeká: někdo v táboře udělá ošklivou věc a někomu umře babička

Zbývající trosečníci:
Christa, Sandra, Jon, Tijuana, Darrah, Burton, Lillian
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama