Survivor Pearl Islands: Epizoda 11

4. prosince 2012 v 17:33 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

Christa a Sandra nemohli uvěřit tomu, že je Rupert pryč. Sandra neměla nic jiného na práci, než jen obviňovala Jona a jak malý spratek se vztekala nad tím, že je zradil. Večer se jim stala další nemilá věc, Rupert jim před odchodem na kmenovou radu ulovil kbelík ryb, jenže někdo je vysypal, z čeho Burton okamžitě podezříval Sandru a Christu. Všichni se však shodli, že to udělala Christa, která se někde motala, ve skutečnosti to byla Sandra a Christa byla pěkně nešťastná z toho, že si na ní každý vyskakuje. No a ráno, jelikož tu teď není nikdo, kdo by Burtona a Jona zchladil (ano mluvím o Rupertovi) začali si na Christu pořádně vyskakovat, Christa stále říkala, že to neudělala, jenže neměla žádný důkaz.

Ale teď už nás čeká soutěž o odměnu, na kterou nikdy nezapomeneme. Šest lidí dnes bude muset jít přes palubu. Jenže těch šest lidí, budou blízcí trosečníků, kteří tam najednou napochodovali. Všichni byli šťastní, kromě Jona, který se od svého kamaráda dozvěděl, že jeho babička umřela. Ale teď jak to bude se soutěží. Jeff se bude ptát soutěžících i blízkých na ty stejné otázky, které se týkají právě poslední sedmičce trosečníků. Pokaždé, když se budou odpovědi shodovat, trosečník přinutí někoho blízkého, aby udělal krok po prkně, až bude muset skočit do vody a tím vyřadí ze hry sebe i svého trosečníka. Poslední, kdo zůstane se svým blízkým vyhraje odměnu. Odměnou je 24 hodin se svým blízkým v táboře - navíc celý tábor budou mít jen pro sebe.

Všichni byli dojatí tím, že Jonovi umřela babička a proto ho nechali všichni (kromě Sandry) vyhrát, aby se o tom dozvěděl víc.

No a jelikož mají Jon a jeho kamarád Dan tábor jen pro sebe, ostatní se museli vydat na jiný ostrov, kde ovšem nebude žádný přístřešek, žádné jídlo, nic, jediné, co jim Jeff dal jsou vodovzdorné zápalky a mačeta. Nikdo však nelitoval toho, že Jona nechali vyhrát, Burton řekl, že jejich blízcí tam budou, ale Jonova babička už ne.

Jenže sotva, co Jon a Dan přišli do tábora, Jon se začal smát, jak skvěle jim to vyšlo. Jeho babička se v tuto chvíli dívá na televizi a to, že je mrtvá si naprosto skvěle před odjezdem oba naplánovali! Jak ďábelské toto může být, lhát o smrti své babičce. Jon tomu vážně nemohl uvěřit, že mu to tak skvěle vyšlo, teď ho každý bude litovat, jeho kamarád mu však připomněl, že až se to ostatní dozví, nepochybně až po hře, tak si ho najdou a zabijí. Jon také řekl, že tohle bude nejspíš největší sviňárna, co kdy člověk v této hře udělal, to má taky pravdu. Jen, aby se to jeho babičce líbilo. Ráno už přijeli ostatní trosečníci a hned po nich musel Dan odjet. Sandra a Christa však nechtěli, aby čekali na vyloučení, proto T nasadili brouka do hlavy, že se Burtonovi a Jonovi nedá věřit. A pro Sandru to bylo ještě lepší, když se šel Burton s Jonem projít a popovídat si, Sandra jako obvykle začala šmejdit kolem a vzala sebou i T, která pro Sandřino potěšení slyšela, jak oba dva s Lillian vykopnou právě T a Darrah. A T to hned řekla Darrah a obě se domluvili, že si musí začít dávat pozor.

Ale nyní už nás čeká soutěž o imunitu. Dnes půjde o slovní hádanky. Na své desce mají tři slova, z písmen, které slova budou obsahovat musí složit dvacet nových slov. Až někdo bude hotový a bude to být špatně, nemůže to opravit a vypadne ze hry, člověk, který to bude mít první správně, vyhrává imunitu.

Nakonec zůstali jen Burton, Darrah, Sandra a Lillian, potom zavolal Burton a ten to měl správně. Vlastně ne tak docela, když už trosečníci odcházeli, Jeff si všiml chyby a soutěž pokračovala bez Burtona. Ale tentokrát to byli jiná slova. Imunitu nakonec vyhrála Darrah.

Burton nevyhrál imunitu a Sandra se ho tedy okamžitě chtěla zbavit. Bylo to jen na T a Darrah na jakou stranu se přikloní, budou hlasovat se ženami a vyloučí nejsilnějšího hráče hry Burtona, nebo se budou držet s aliancí z minulého dílu a vyloučí podle plánu Christu, nebo Sandru. I pro Jona to bylo těžké, protože by rád držel s většinou, jenže Burton je jeho parťák a nechce o něj přijít. Jon tedy navrhl před Sandrou a Christou jiný plán, vyřadit T, dokonce přísahal na život své "mrtvé" babičky, že je tentokrát nezradí. Vypadá to tedy, že až do samotného konce nebudeme vědět, kdo vypadne, Burton, Christa, T, nebo snad někdo jiný?

Na kmenové radě se probíralo, co se děje se kmenem, například Sandra řekla, že po minulé kmenové radě se konali samé hádky a hádky. Potom se také probíralo, že všichni byli šťastní, když viděli své blízké, kromě Jona, který se dozvěděl, že jeho babička umřela, kdyby tak někdo v tuto chvíli tušil, že je to jedna velká lež. Pak už se šlo hlasovat. No a ačkoliv měla narozeniny, chudák byla vyloučena Tijuana.

V příštím díle nás čeká: někdo si užije pěkný výlet, někdo začne pochybovat o svých spojencích a někdo chce vytvořit ženskou alianci

Zbývající trosečníci:
Christa, Sandra, Jon, Darrah, Burton, Lillian
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama