Prosinec 2012

Survivor Pearl Islands jde do finále!

4. prosince 2012 v 17:41 | James-Fairplay |  Ankety
Pearl Islands se pomalu blíží do finále, ve hře nám zbylo šest soutěžících a je tu tradiční anketa!

Survivor Pearl Islands: Epizoda 11

4. prosince 2012 v 17:33 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

Christa a Sandra nemohli uvěřit tomu, že je Rupert pryč. Sandra neměla nic jiného na práci, než jen obviňovala Jona a jak malý spratek se vztekala nad tím, že je zradil. Večer se jim stala další nemilá věc, Rupert jim před odchodem na kmenovou radu ulovil kbelík ryb, jenže někdo je vysypal, z čeho Burton okamžitě podezříval Sandru a Christu. Všichni se však shodli, že to udělala Christa, která se někde motala, ve skutečnosti to byla Sandra a Christa byla pěkně nešťastná z toho, že si na ní každý vyskakuje. No a ráno, jelikož tu teď není nikdo, kdo by Burtona a Jona zchladil (ano mluvím o Rupertovi) začali si na Christu pořádně vyskakovat, Christa stále říkala, že to neudělala, jenže neměla žádný důkaz.

Ale teď už nás čeká soutěž o odměnu, na kterou nikdy nezapomeneme. Šest lidí dnes bude muset jít přes palubu. Jenže těch šest lidí, budou blízcí trosečníků, kteří tam najednou napochodovali. Všichni byli šťastní, kromě Jona, který se od svého kamaráda dozvěděl, že jeho babička umřela. Ale teď jak to bude se soutěží. Jeff se bude ptát soutěžících i blízkých na ty stejné otázky, které se týkají právě poslední sedmičce trosečníků. Pokaždé, když se budou odpovědi shodovat, trosečník přinutí někoho blízkého, aby udělal krok po prkně, až bude muset skočit do vody a tím vyřadí ze hry sebe i svého trosečníka. Poslední, kdo zůstane se svým blízkým vyhraje odměnu. Odměnou je 24 hodin se svým blízkým v táboře - navíc celý tábor budou mít jen pro sebe.

Všichni byli dojatí tím, že Jonovi umřela babička a proto ho nechali všichni (kromě Sandry) vyhrát, aby se o tom dozvěděl víc.

No a jelikož mají Jon a jeho kamarád Dan tábor jen pro sebe, ostatní se museli vydat na jiný ostrov, kde ovšem nebude žádný přístřešek, žádné jídlo, nic, jediné, co jim Jeff dal jsou vodovzdorné zápalky a mačeta. Nikdo však nelitoval toho, že Jona nechali vyhrát, Burton řekl, že jejich blízcí tam budou, ale Jonova babička už ne.

Jenže sotva, co Jon a Dan přišli do tábora, Jon se začal smát, jak skvěle jim to vyšlo. Jeho babička se v tuto chvíli dívá na televizi a to, že je mrtvá si naprosto skvěle před odjezdem oba naplánovali! Jak ďábelské toto může být, lhát o smrti své babičce. Jon tomu vážně nemohl uvěřit, že mu to tak skvěle vyšlo, teď ho každý bude litovat, jeho kamarád mu však připomněl, že až se to ostatní dozví, nepochybně až po hře, tak si ho najdou a zabijí. Jon také řekl, že tohle bude nejspíš největší sviňárna, co kdy člověk v této hře udělal, to má taky pravdu. Jen, aby se to jeho babičce líbilo. Ráno už přijeli ostatní trosečníci a hned po nich musel Dan odjet. Sandra a Christa však nechtěli, aby čekali na vyloučení, proto T nasadili brouka do hlavy, že se Burtonovi a Jonovi nedá věřit. A pro Sandru to bylo ještě lepší, když se šel Burton s Jonem projít a popovídat si, Sandra jako obvykle začala šmejdit kolem a vzala sebou i T, která pro Sandřino potěšení slyšela, jak oba dva s Lillian vykopnou právě T a Darrah. A T to hned řekla Darrah a obě se domluvili, že si musí začít dávat pozor.

Ale nyní už nás čeká soutěž o imunitu. Dnes půjde o slovní hádanky. Na své desce mají tři slova, z písmen, které slova budou obsahovat musí složit dvacet nových slov. Až někdo bude hotový a bude to být špatně, nemůže to opravit a vypadne ze hry, člověk, který to bude mít první správně, vyhrává imunitu.

Nakonec zůstali jen Burton, Darrah, Sandra a Lillian, potom zavolal Burton a ten to měl správně. Vlastně ne tak docela, když už trosečníci odcházeli, Jeff si všiml chyby a soutěž pokračovala bez Burtona. Ale tentokrát to byli jiná slova. Imunitu nakonec vyhrála Darrah.

Burton nevyhrál imunitu a Sandra se ho tedy okamžitě chtěla zbavit. Bylo to jen na T a Darrah na jakou stranu se přikloní, budou hlasovat se ženami a vyloučí nejsilnějšího hráče hry Burtona, nebo se budou držet s aliancí z minulého dílu a vyloučí podle plánu Christu, nebo Sandru. I pro Jona to bylo těžké, protože by rád držel s většinou, jenže Burton je jeho parťák a nechce o něj přijít. Jon tedy navrhl před Sandrou a Christou jiný plán, vyřadit T, dokonce přísahal na život své "mrtvé" babičky, že je tentokrát nezradí. Vypadá to tedy, že až do samotného konce nebudeme vědět, kdo vypadne, Burton, Christa, T, nebo snad někdo jiný?

Na kmenové radě se probíralo, co se děje se kmenem, například Sandra řekla, že po minulé kmenové radě se konali samé hádky a hádky. Potom se také probíralo, že všichni byli šťastní, když viděli své blízké, kromě Jona, který se dozvěděl, že jeho babička umřela, kdyby tak někdo v tuto chvíli tušil, že je to jedna velká lež. Pak už se šlo hlasovat. No a ačkoliv měla narozeniny, chudák byla vyloučena Tijuana.

V příštím díle nás čeká: někdo si užije pěkný výlet, někdo začne pochybovat o svých spojencích a někdo chce vytvořit ženskou alianci

Zbývající trosečníci:
Christa, Sandra, Jon, Darrah, Burton, Lillian

Survivor Pearl Islands: Epizoda 10

1. prosince 2012 v 18:28 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

Rupert nemohl v noci usnout. Říkal, že tu noci jsou nejhorší, protože nemůže spát. Také mu prý začala chybět rodina. A potom si z ničeho nic lehl na šutr a na něm taky usnul. Jon si ráno vstal a usmyslel si, že by rád rozdělil trojici Rupert-Christa-Sandra. Proto šel s Burtonem pro vodu a dohodli se, že na svoji stranu zkusí přetáhnout Darrah a T a vyloučit Ruperta. Rupert si všiml, že v jeho teritoriu, kde loví ryby si plave takový menší žralok a proto se ho rozhodl zabít. A jakmile byl pryč on, Christa i Sandra, Burton s Jonem rozjeli svůj plán. Darrah a T samozřejmě ihned souhlasili, protože si chtějí zachránit zadek. A zatímco se rozvíjely plány vyhodit Ruperta, Rupert bezúspěšně lovil žraloka.

Ale teď už nás čeká soutěž o odměnu. Dnes se soutěžící spojí do dvojic a budou muset překonat překážkovou dráhu ve tvaru vraku lodi. Nejdřív musí oba členové dvojice vylézt po dvou sítích. Potom musí každý z nich zazvonit na zvonek. Potom musí chytit provaz a zhoupnout se na druhou stranu lodi. Potom musí vylézt do lodního koše, kde musí rozvázat uzly. Tím uvolní druhý zvonek, na který musí také oba zazvonit. Pak se musí sklouznout k plošině, kde uvolní pytel z pískem, čímž získají další zvon, na který zazvoní. Vítězná dvojice postupuje do finále. Hrálo se o pobyt na luxusní lodi, kde budou chytat ryby, které si potom uvaří. A také velkolepá hostina.

Do finále se dostali dvojice Burton a Lillian a Rupert a Jon. Ve finále to byla trošku jiná dráha, nicméně vítězi se stali Burton a Lillian. Jenže potom se Burton vzdal odměny (slíbil to Rupertovi), ale dal to překvapivě Jonovi.

Na kameru Burton řekl, že to sice Rupertovi slíbil, ale nevybral ho proto, že nechce, aby byl Rupert silný na další soutěž o imunitu, protože tentokrát už se ho chtějí opravdu zbavit. Ruperta to naštvalo, ale zároveň si uvědomil, že možná není v takovém bezpečí, jak si myslel. T pak řekla před Darrah to, že si Rupert nezaslouží odejít, protože díky němu tu neumírají hlady a Darrah souhlasila. Najednou začala Lillian fňukat, že na odměnu měla radši poslat Ruperta a začala říkat, jaká je to svině před všemi - no zkrátka to vypadalo, jak v nějakém dramatickém filmu a já měl sto chutí obrazovku rozmlátit. Potom se ale stala další nemilá věc. Sandra se jen tak procházela po pláži a najednou zaslechla, jak se Jon s Burtonem baví o svých plánech a okamžitě to šla říct Rupertovi, který věděl, že pokud se Burton a Jon obrátí proti nim, jsou v háji. Proto se domluvili, že jakmile se Lillian vrátí z odměny, Rupert se bude snažit na ní zapracovat, protože jim je jasné, že to samé bude dělat Jon na lodi. Pak už si pro Lillian a Jona přijela loď a odjela s nimi. Odměnu si samozřejmě užili a Jon podle plánu zkoušel na Lillian zapracovat, aby hlasovala pro Ruperta. Do tábora se vrátili až pozdě večer, ale všichni na ně čekali a přesně podle plánu, si Rupert Lillian okamžitě odtáhl stranou a začal jí říkat, že pokud zůstane s nimi, může se klidně dostat do final2.

Ale teď už nás čeká soutěž o imunitu. Budou to šipky. Na soutěžící čeká velký terč, na kterém jsou políčka pro každého soutěžícího. Nejdřív se musí všichni stát zabijáky a to tak, že musí zasáhnout své políčko - pak můžou útočit na ostatní. Když zabiják zasáhne někoho, ten ztratí jeden, dva, nebo tři životy, podle toho, do jakého políčka zabiják zasáhl. Když někdo ztratí všechny životy, vypadává. Poslední, kdo zůstane, vyhraje imunitu. A má to ještě jeden háček - nebudou šipky házet, ale foukat.

Nejvíc v této soutěži dominovali Rupert a Burton, kterým to prostě šlo, hned napoprvé se stali zabijáky. Nicméně, imunitu vyhrál Burton.

Ruperta opět hodně naštvalo, že nevyhrál, ale, co hůř, teď by klidně mohl vypadnout, protože je očividné, že mu Burton asi imunitu tentokrát nepřenechá. Rupert také věděl, kdo ho vyřadil ze hry - Sandra - ta ale nevěděla, co dělá a Burton a ten moc dobře věděl, co dělá. Rupert tedy opět nedělal nic jiného, než pořád pracoval na Lillian, aby hlasovala s nimi. Je tedy jasné, že dnes budou na kmenové radě dva cíle - buď to nebude žádné překvapení a vypadne Darrah, nebo to bude veliké překvapení a vypadne Rupert. Tak či tak, rozhodující hlas tentokrát bude mít Lillian (opět).

Na kmenové radě se Jeff zeptal Sandry, jestli je tu někdo, bez kterého by nepřežila a okamžitě ukázala na Ruperta. Řekla, že jako jediný chytá ryby, kromě jedné, co chytil Burton a pokud ho dnes vyloučí, budou pěkně v háji - tím zasadila brouka do hlavy Lillian, že by možná bylo dobré tu Ruperta ještě nechat. Pak už se šlo hlasovat. Opravdu se konalo překvapení - druhým porotcem se stal Rupert.

V příštím díle nás čeká: někdo v táboře udělá ošklivou věc a někomu umře babička

Zbývající trosečníci:
Christa, Sandra, Jon, Tijuana, Darrah, Burton, Lillian