Survivor All - Stars: Epizoda 1

6. ledna 2013 v 15:01 | James-Fairplay |  Survivor: All - Stars

Přátelé, je to konečně tady! Vracíme se zpátky na Perlové ostrovy, kde právě začíná osmá řada Survivora. Tahle ovšem bude velkolepá. Spolu s Jeffem Probstem se vrátilo i osmnáct bývalých trosečníků, kteří byli natolik oblíbení, že dostali možnost, zahrát si znovu! 39 dní, 18 hvězd, jeden přežije!

Už dávno byli rozděleni na tři kmeny, netuší ale, jací lidé jsou v jiných kmenech. Až dorazí do tábora, bude tam na ně čekat jen mačeta a to je vše. Pojďme si tedy znovu představit naše trosečníky. Ve kmeni Mogo Mogo je Jenna M. z Amazonie, Kathy z Markéz, Richard z Bornea, Colby z Austrálie, Lex z Afriky a Shii Ann z Thajska. Kmen Saboga se skládá s Rudyho z Bornea, Tiny z Austrálie, Jenny L. z Bornea, Ethana z Afriky, Jerri z Austrálie a Ruperta z Perlových ostrovů. Ve kmeni Chapera je Rob C. z Amazonie, Boston Rob z Markéz, Alicia z Austrálie, Sue z Bornea, Amber z Austrálie a Tom z Afriky.

Jakmile Chapera dojeli do tábora, uviděli, že mají jenom mačetu, nebyli nijak překvapení, něco takového tušili. Měli tam také mapu, ke studni tak se ji vydali hledat. Nakonec ji našel Tom. Ovšem byla docela dost znečištěná a oni neměli oheň, což znamenalo žádná voda. No a jelikož už jednou hráli, nikomu se nemuselo nic říkat a všichni se pustili do stavby přístřešku. Bohužel měl každý svůj plán, jak by měl přístřešek vypadat. Sue se do toho chtěla pustit, nakonec to celé vedl Boston Rob, který je stavař, takže měl asi nějaký ten plán.

I ve kmeni Saboga nebyli překvapení z toho, co dostali. Okamžitě začali zkoumat mapu ke studni. Rupert řekl, že tentokrát to nebude nějaký vůdce, protože ho tu pomalu nikdo nezná - Rupert byl v Perlových ostrovech a ty se vysílali zrovna v tu dobu, kdy se točilo All - Stars. Podařilo se jim najít banánovník. Zatímco Jenna L. myslela jen na to, jak vykopnout ty dva vítěze, Jerri se trošku strachovala, protože je ve kmeni s Tinou, která ji v Austrálii neměla nijak ráda. Společně našli studni, ale viděli, že je hodně špinavá a stejně jako v předchozím kmeni, potřebovali oheň. Rudy to chtěl vypít, protože měl žízeň, naštěstí ho ostatní zachránili. Rudy ovšem řekl, že když byl voják, tak pil ještě větší špinavou vodu, takže mu to nijak nevadí.

U Mogo Mogo to bylo trošku jiné. Ti hned začali myslet na přístřešek. Chlapci chrlily nápady na přístřešek, zatímco ženy se šli podívat do džungle. Okamžitě začali podezřívat chlapce, že se domlouvají na alianci, proti jim ženám. Richard to zaslechl, tak si to z Kathy urovnali, naštěstí to všichni brali s humorem. Lex nakonec řekl, ať se teď všichni vykašlou na nějaké aliance a nejdřív společně udělají pohodlný přístřešek. Richard se šel vykoupat a během toho, udělal to co vždycky, svlékl se do naha.

Amber, Tom, Boston Rob a Rob C. se snažili rozdělat oheň. Bohužel se jim to nepodařilo. Jenže oni oheň nutně potřebovali, jinak nebude voda. Alicia řekla, že kmen, který bude mít, co nejdřív oheň, se dostane nejdál. Sue jim samozřejmě pomáhala tím, že stála vedle a říkala, jak ji to v Borneu vůbec nešlo. Sue pak šla ke studni s tím, že ačkoliv je ta voda špinavá, ona nebude dehydrovaná a proto ji začala pít s tím, že prý také pila i větší špíny. Ostatní tomu nemohli uvěřit, že vypila čtyři dávky špinavé vody. Boston Rob pak vytvořil alianci s Amber.

I Sabogané se pokoušeli rozdělat oheň, tedy konkrétně Rupert, Jenna L. a Tina. Rupert řekl, že je to hodně těžké, když nemají oheň a vůbec nic nemůžou pít, udělali by to jako Rudy, ale nikdo z nich prý nechce umřít. Chtěli oheň tak moc, že se snad všichni vystřídali, aby se jim to povedlo, ale nic. Rudy pak vytvořil takovou alianci společně s Rupertem. Oba si řekli, že tomu druhému mohou věřit.

V Mogo Mogo se oheň pokoušeli udělat Lex s Colbym. Nemohli tomu uvěřit, že byli vybráni jako hvězdy Survivora a teď nemohou udělat ani oheň. Richard na kameru řekl, že ten oheň může rozdělat během okamžiku, ale to oni nevědí. Všichni si všimli, že tu Richard skoro nic nedělá. Shii Ann řekla, že jediné, co tu Richard dělá je, že pořád chodí nahý. Všichni si řekli, že v Borneu mu to vyšlo, ale tady ho všichni znají a budou se ho pokoušet vyřadit jako prvního.

Ale nyní už nás čeká první soutěž o imunitu, kdy se kmeny poprvé spatřili, jaké hvězdy jsou vlastně v druhých kmenech. Dnešní soutěž bude hodně podobná úplně té první, která kdy v Survivoru byla. Celý kmen začne na plovoucích plošinách. Musí se potopit, aby odhákli svůj vor. Na voru je pět pochodní a centrální oheň, musí zapálit všechny pochodně a pak jít zpátky na pláž. Cestou na pláž musí zapalovat další pochodně. Až se dostanou na pláž, zapálí další pochodeň, protáhnou vor pod bambusovou ohrádkou a zapálí poslední pochodeň. První dva kmeny za finálovou čárou vítězí.

Jak jinak mohla začít první soutěž, než tím, že se Richard opět svlékl. První kmen, který dokončil soutěž byli Chapera. Pak to bylo mezi Mogo Mogo a Sabogou, ale nakonec to byli Mogo Mogo a pro Sabogu to tak znamenalo výlet na kmenovou radu.

Pro Sabogu to nebylo nijak dobré, když jako první budou muset někoho vyloučit. A to se nabízelo hned několik cílů. Jenna L. chtěla vyloučit dva vítěze, kteří si tu prý nezaslouží být, protože už jednou vyhráli - Ethan a Tina. Někdo zase mohl vyloučit Rudyho, protože je starý a ve fyzických soutěžích by jim mohl uškodit. Jenna L. všechny přesvědčovala, aby se zbavili jednoho z vítězů, protože nechce, aby vyhráli další milión, Jerri souhlasila. Záleželo tedy, na jakou stranu se připojí Rupert s Rudym. Ethan se samozřejmě snažil přesvědčit Ruperta, že mu dá své slovo, protože to on udělá, to samé prý udělal i v Africe.

Na první kmenové radě nemohlo být lepší počasí, než to, že pršelo. Jeff se ptal na otázky, typu jaké to bylo když šli znovu na ostrov, nebo jestli je to horší, než to bylo minule. Také se probíralo, že nikdo nepil vodu. Proto se tedy všichni snažili chytat kapky, které pršeli. Pak už se šlo hlasovat. První vyloučeným se stal skutečně vítěz - Tina.

V příštím díle nás čeká: všichni chtějí vodu a Ethan bojuje o přežití

Zbývající trosečníci:
Chapera: Boston Rob, Rob C., Tom, Sue, Amber, Alicia
Saboga: Rupert, Rudy, Ethan, Jenna L., Jerri
Mogo Mogo: Richard, Colby, Lex, Shii Ann, Kathy, Jenna M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 10. ledna 2013 v 17:34 | Reagovat

O Ethanovi jsem si teda myslela, že vydrží dýl. Ale co už :))

2 James - Fairplay James - Fairplay | 10. ledna 2013 v 17:55 | Reagovat

[1]: tak co víš, to že bude bojovat o přežití neznamená, že vypadne.

3 *S.I* *S.I* | Web | 11. ledna 2013 v 13:52 | Reagovat

[2]: jop jop, já vím :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama