Survivor All - Stars: Epizoda 2

11. ledna 2013 v 17:19 | James-Fairplay |  Survivor: All - Stars

Saboga opravdu trpěli žízní, mysleli si, že na kmenové radě dostanou alespoň oheň a stejně se nepovedlo. Všem bylo mizerně, kromě Rudyho, který je zvyklí z Vietnamu, takže spí na písku, pije nepřevařenou vodu a to, že pořád prší mu nijak nevadí.

Nebyli však jediný, kdo potřeboval vodu, stejně tak Mogo Mogo. Ti se však rozhodli, že jakmile začne pršet, budou tu vodu nabírat a pít. Tak se taky stalo. A opravdu ždímali vodu ze všeho, co se jen dalo, dokonce olizovali i mokré prsty a nikdy nebyli tak vděční za déšť, jako teď. Jediný kdo si z toho nic nedělal byl Richard, který neustále chodil nahý a déšť mu nijak nevadil.

A i třetí kmen Chapera, nabíral dešťovou vodu. Ti si však snažili udržet dobrého ducha tím, že společně zpívali a Tom dělal svůj obvyklí pošahaný tanec. Poté všechny kmeny dostali truhlu se třemi zámky, které nemohli otevřít, protože neměli klíče.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. V dnešní soutěži budou stavět schodiště z dřevěných klád. V moři je zakotveno pět klád pro každý kmen. Společně musí celý kmen doplavat ke kládě, odháknout ji a doplavat zpátky, pak tu kládu dát jako schod na schodiště. Pro každou klánu však musí vždycky chodit kmen o jednoho člena míň, až tu poslední ponese jen jeden. První kmen, který budr mít hotové schodiště a vyleze po něm na plošinu, vyhraje. Hrálo se o přikrývky. Soutěže se nezúčastní Tom a Jenna M.

Richard se opět svlékl a tím naše soutěž začala. Soutěž byla docela vyrovnaná. První kmen, který dokončil soutěž byli Saboga. Ještě před tím, než jim však Jeff dal odměnu, řekl jim, že v bednách, které dostali je rýže. Když se Saboga vzdá přikrývek, dostane mapu pro vykopání prvního klíče k bedně, dostane oheň a dostane hrnec. Ovšem, když to vymění, tak to stejné dostanou i zbývající dva kmeny. Nakonec se rozhodli, že odměnu získají všechny tři kmeny.

Když Mogo Mogo přišli do tábora, nemohli uvěřit tomu, že vyloučili Tinu. Všichni si tedy uvědomili, že se jde po vítězích. Ačkoliv se hodně snažili rozdělat oheň, nepovedlo se jim to a navíc začalo pršet a museli to tak odložit. Jako jediní tedy neměli oheň a večer hodně mrzli. Ráno se jim to však stejně podařilo. A také začali hledat první klíč k truhle. Nakonec to našel Richard.

I Chapera si uvědomili, že se půjde po vítězích, jenže v jejich kmeni žádný vítěz není. Alicia chtěla zkusit rozdělat oheň, jenže Tom a Boston Rob se rozhodli, že to zkusí oni. Nikomu se to však nedařilo. Boston Rob řekl, že Alicia až moc radí a to by ji mohlo uškodit. Nakonec se do Bostonovi Robovi podařilo a Chapera tak měli oheň.

U Sabogy se oheň pokoušel rozdělat Rupert s Jerri. Ethan moc dobře věděl, že pokud znovu prohrají bude další na řadě a proto, když šel s Jennou L. pro vodu, tak s ní mluvil o tom, jestli by ještě nemohl zůstat. Nakonec to Jerri zvládla a i Saboga tak měla oheň. Když však rozfoukávali plamínek, tak Jenna L. měla obličej až moc blízko, takže ji chytli vlasy, naštěstí to hned uhasila. Další den si všimli, že Rudy nějak kulhá, boleli ho nohy a až moc to začalo být podezřelé s tím, jak pil špinavou vodu.

A nyní už nás čeká soutěž o imunitu. Všichni začnou na plovoucí plošině. Musí se potopit a doplavat na dno moře, kde najdou loď naplněnou čtrnácti bedny. Musí rozvázat uzly a uvolnit bedny. Pak musí těžké bedny dostat z lodi pryč. Až budou všechny bedny venku, loď vyplave na hladinu. Potom z ní musí vylít vodu. Pak si musí vzít pádla a potom to už bude jen závod na břeh. První dva kmeny v cíly vítězí. Soutěže se nezúčastní Shii Ann a Alicia.

Na začátku soutěže se Richard svlékl, začalo pršet a soutěž započala. Soutěž byla docela vyrovnaná, ovšem dostat vodu z loďky a dostat se do loďky, aby se nepotopila, bylo velice obtížné. První byli Chapera, druzí byli Mogo Mogo, což pro Sabogy znamenalo další kmenovou radu.

Ethan věděl, že je nyní velký terč, navíc byl jeden z těch, kteří loďku potápěli tím, že se jí drželi. Proto se snažil chytit ryby. Navíc se však snažil navrhnout, ať vyřadí slabého Rudyho, který jim soutěže docela kazí. Jenna L. a Jerri o tom hodně přemýšleli, ovšem Rupert řekl, že s Rudym má spojenectví a nechce ho porušit. Ethan se z ryb vrátil s prázdnou, na to vyrazil Rupert a chytil rybu.

Na kmenové radě se probíralo to, že nejdříve v soutěži pěkně vedli, jenže potom to pěkně podělali. Navíc se mluvilo o tom, že už tu jsou podruhé a po radě budou už jen čtyři. Pak už se šlo hlasovat. Rupert slovo neporušil, společně s Rudym hlasovali pro Ethana. Jenže ostatní nakonec hlasovali pro Rudyho a náš starý hrdina se tak musel odebrat domů.

V příštím díle nás čeká: Rupert a Jerri se pustí do sebe, zatímco Richard bude bojovat se žralokem

Zbývající trosečníci:
Chapera: Boston Rob, Rob C., Tom, Sue, Amber, Alicia
Saboga: Rupert, Ethan, Jenna L., Jerri
Mogo Mogo: Richard, Colby, Lex, Shii Ann, Kathy, Jenna M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 13. ledna 2013 v 7:03 | Reagovat

Jé žtalok♥ :DD. Tak to bude dost zajímavé.

2 James - Fairplay James - Fairplay | 13. ledna 2013 v 8:54 | Reagovat

[1]: no to bude :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama