Survivor Pearl Islands: Epizoda 12

3. ledna 2013 v 14:41 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

Už je to hodně dlouhá doba od toho, kdy byl naposledy rekap, věřte mi, že se to pokusím vynahradit jak nejvíc to jen půjde.

Sandra a Christa nyní věděli, že jsou docela nahrané, protože jsou to ony dvě proti Burtonovi, Jonovi a Lillian. Pak je tu ale ještě Darrah, která na minulé radě ztratila svého spojence. Ale proč si to vlastně ty dvě tak zavařili? No zkrátka uvěřili tomu, že jim Jon slíbil finálovou čtyřku společně s Burtonem. Jon však řekl, že sice přísahal na babičku, ale klidně to poruší, protože je mu to úplně jedno. Christa však Jonovi stejně moc nevěřila a tak si usmyslela, že společně se Sandrou by se spojili s Darrah a Lillian a vytvořili ženskou alianci. Nejprve šla Sandra za Darrah a zeptala se jí, jestli by byla ochotná na další kmenové radě vyřadit Burtona. Darrah teda stojí mezi dvěma aliancemi a musí se rozhodnout zvolit si stranu. Pak se Burtonovi podařilo chytit pořádný úlovek.

Ale nyní už nás čeká soutěž o odměnu. V této soutěži se soutěžící rozdělí na dva týmy po třech. Jeden člen z kmene, musí nejdříve přeběhnout velice úzkou kladinu, která plave na vodě. Jakmile to dokáže, musí se potopit a odvázat dvě pádla. Na další plošině se přidají k druhému členovi. Oba dva se musí potopit znovu a odháknout tři barely, zavěšené na dně moře. Potom poplavou k třetí plošině, kde odváží další pádlo. Tam se také připojí k třetímu členovi a společně poplavou na břeh. Tam nasednou na loď a budou pádlovat zpátky na první plošinu. Hrálo se o hodně velkou odměnu. Vítězný tým poletí letadlem na jeden ostrov, kde na ně budou čekat lázně. Mohou si tam užít i masáž a všechny tyhle věci. A hlavně i večeře, kde si můžou dát úplně všechno. Dokonce tam na ně bude čekat i bazén.

Týmy i pozice na kterých soutěžící budou se losovali, takže to dopadlo hodně divně. První tým byl Sandra, Christa a Burton z toho nejvíc musela plavat Sandra a ta není žádná plavkyně. Druhý tým byl Darrah, Lillian a Jon. No a byl to nakonec druhý tým, který vyhrál soutěž, hlavně díky Sandře, která to svému týmu pěkně pokazila. Odměnu si skvěle užili, Jon se zase snažil Darrah přesvědčit na svoji stranu.

Burton nebyl zrovna nadšený z toho, že zůstal v táboře s Christou a Sandrou, ty dvě moc rád nemá. Když šli Burton a Christa pro mušle, Christa navrhla zbavit se Darrah, ta holka je prý silná a všichni z poroty ji mají rádi. Burton však věděl, že si chce Christa prostě zachránit krk. Potom však začal uvažovat, jestli by nebylo lepší si nechat Christu do finálové čtyřky, protože pak by ji snadno porazil v nějaké té soutěži. Christa potom Burtonovi řekla, že klidně zradí i Sandru, jen, aby ji nechal déle ve hře. Další den už přijeli ti tři z odměny. Sandra sice žárlila na ty tři, ale řekla jim, ať povypráví úplně všechno, co na odměně zažili. Jon pak řekl Burtonovi, že Lillian na odměně docela vyváděla ohledně toho, jak moc lžou a že ji tedy Jon slíbil finálovou trojku, zatímco byla Darrah ve sprše. To samé ovšem slíbil i Darrah. Společně se domluvili, že jako další poletí Christa. Burton věděl, že pokud bude s Jonem ve finále, tak bude porota naštvaná na něj, ne na Burtona. Lillian v noci začala pochybovat o tom, jestli ji Burton vezme do finálové dvojky, tak jak jí to sliboval, nakonec ji však Burton uklidnil.

Ale teď už k soutěži o imunitu. V dnešní soutěži se bude střílet z pirátských pušek. Každý má tři terče. První, kdo trefí všechny svoje terče, vyhrává imunitu.

Imunitu nakonec znovu vyhrála Darrah.

Christa věděla, že její plán na vyřazení Darrah je v háji a začala si myslet, že je další na řadě. Sandra věděla, že musí přesvědčit Darrah a Lillian, aby se spojili a hlasovali pro Burtona, další možnost už být nemusí. Společně se však domluvili s Darrah na vyloučení Lillian. Jon pak nakecal Lillian, že Christa řekla, že chce vyřadit buď ji, nebo Sandru. Lillian tomu uvěřila a slíbila Jonovi, že bude dnes hlasovat pro Christu. Vypadalo to, že Darrah bude mít rozhodující hlas. Christa a Sandra věděli, že ti dva se Lillian nikdy nevzdají a asi jim nezbývalo nic jiného, než jít do remízy, ale co takhle Jonovi připomenout, že přísahal na svoji "mrtvou" babičku.

Na kmenové radě se Jeff ptal na otázky typu, je lhaní součástí hry a musí se to dělat, nebo ne. Když se naopak Jeff zeptal Sandry koho by nechtěla ve finále, ukázala na Lillian s tím, že ji prý mají všichni rádi. Když se Jeff zeptal Christy, proč by dnes neměla být vyřazena, řekla, že udělala pár věcí, díky kterým by byla dobrá volba do finále. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec byla vyřazena Christa.

V příštím díle nás čeká: muži jsou arogantní, zatímco ženy toho už mají dost

Zbývající trosečníci:
Sandra, Jon, Darrah, Burton, Lillian
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama