Survivor Pearl Islands: Epizoda 13

4. ledna 2013 v 12:11 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

Těsně než poslední pětice došla do tábora, Jon řekl Sandře, že ji Christa chtěla vyřadit. Poté Jon na kameru řekl, že si Sandra myslí, že je další na řadě, jenže přesně to je velice dobrá volba do finále, protože nikoho v soutěži neporazí a proto musí vyřadit Darrah, která už dvakrát vyhrála imunitu. Sandra si však řekla, že ještě před odchodem tady rozpoutá peklo a řekla si, že začne tím, že schová dvě konve na vodu. Také má v plánu schovat síť, krumpáč, všechny nože a mačety. A hlavně si řekla, že schová harpunu. Burton a Jon poté řekli Lillian, že nejdřív vyloučí Darrah, ještě před Sandrou, z toho ale Lillian moc nadšená nebyla. A tak si řekla, že jestli dokážou podrazit Darrah, můžou podrazit i ji.

Ale teď už je pro nás připravena soutěž o odměnu. Soutěž se skládá z několika předchozích. Začnou tím, že ruce a nohy budou mít připoutány ke kůlu provazy a musí se z nich osvobodit. Poté se musí podhrabat pod bambusovou klecí. Pak se dostanou ke kompasu, kde pomocí mapy, musí napnout provazy tak, aby tam, kde se překřížili, mohli vyhrabat klíč. Klíčem odemknou jednu stranu klece. Aby se dostali ven, musí vyrobit tyč, díky které získají druhý klíč na otevření druhé strany klece. Jakmile vylezou z klece, musí pomocí praku rozbít tři talíře. Jeden rozbitý talíř uvolní pytlík se skládačkou, tedy pytlíky byli tři. V pytlících byli písmenka a z nich museli poskládat slavné pirátské slovo. První kdo to dokáže vyhrává odměnu. A tou bylo přenocování v ruinách staré Panamy.

Nejrychleji začala Lillian, tu ale potom předehnal Burton a nakonec to byl on, kdo vyhrál odměnu. Mohl si někoho vybrat sebou a to byl Jon. Ovšem když přijeli do Panamy, čekalo je další překvapení. Burton také vyhrál zbrusu nové auto GMC Envoy SUV. Odměnu si skvěle užili, konečně mohli být oni na dva na odměně.

Ovšem když jeli na odměnu nepočítali s tím, že tři ženy v táboře se o něco nepokusí. Lillian totiž řekla před Sandrou a Darrah, že se bojí Burtonovi a Jonovi důvěřovat. Darrah a Sandra ji proto začali říkat, ať se spojí a vytvoří ženskou alianci, jiná možnost už nebude. Lillian tak byla velice na vážkách, ale vypadalo, že se nakonec k ženám přidá, protože řekla, že když ji ti dva tak snadno dokáží podrazit ona je taky. Potom však Lillian řekla, že se stejně dostane do finálové trojky, to ji ovšem Sandra řekla, že dokáže v pohodě vyhrát soutěž, na rozdíl od ní. Proto se tedy dohodli, že počkají, kdo vyhraje soutěž o imunitu. Ráno se však Lillian rozbrečela, jako kdyby byla z něčeho úplně zlomená. Prý vůbec neměla cit v ruce a noze. Odpoledne už přijeli Burton a Jon z odměny. To už ovšem ženy rozjeli svůj ďábelský plán. Darrah a Lillian ihned začali těm dvoum namlouval, že tu Sandra celou dobu nic nedělá a že skučí, aby šla domů. Burton si však začal myslet, že to na ně určitě ženy jen hrají. Proto začal vyslýchat hlavně Lillian. A Jon zase Sandru.

Ale nyní už k soutěži o imunitu. V dnešní soutěži bude mít každý soutěžící pět prken. Jsou ovšem zamčené. Klíč je v takové trubici, aby ho mohli vzít, musí vylévat vodu, aby klíč vyplaval nahoru. Tak se spustí prkno, které je dovede k dalšímu. První člověk, který odemkne všech pět prken a vrátí se zpět s vlajkou, vyhrává imunitu.

Soutěž to byla především o rychlosti a hlavně, potřebovali mít dobrý balanc. Nejrychleji začala Darrah. Pak se k ní začali přidávat i ostatní. Nakonec imunitu už potřetí vyhrála Darrah.

No a jelikož byla Darrah cíl číslo jedna a vyhrála imunitu, je znovu v bezpečí. Proto se Jon s Burtonem rozhodli že podrazí svoji spojenkyni Lillian, která je totálně na dně. To je také pravda, protože skoro pořád brečí. Proto museli přemluvit Sandru, aby hlasovala s nimi proti Lillian. Teď ovšem záleželo, jestli bude ženská aliance držet při sobě a vyřadí ze hry nejsilnějšího muže Burtona.

Na kmenové radě se Jeff zeptal Darrah jak se jí vede. Ta řekla, že už je tady každý slabí, protože například jdou pro dřevo a jsou vyřízení. Také tu prý hodně zhubla, to ji ovšem pomohlo v soutěži. Pak se také probíralo, že je to poslední pětka a z toho tři ženy a že Lillian je silná v tom, že hodně pracuje, Sandra je prý taky silná a Darrah už tři imunity za sebou. Pak už se šlo hlasovat. Ženy skutečně drželi při sobě a domů se tak odebral Burton a už po druhé mu musel Jeff zhasnout pochodeň.

V příštím díle nás čeká: Finále!!

Zbývající trosečníci:
Sandra, Jon, Darrah, Lillian
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama