Survivor Pearl Islands: Finale

5. ledna 2013 v 15:31 | James-Fairplay |  Survivor: Pearl Islands

A je to tady! Před třiceti šesti dny začalo pro 16 Američanů jejich největší dobrodružství života. Teď už zůstali jen čtyři. Sandra, Jon, Darrah a Lillian. Jeden z nich v dnešním finále vyhraje jeden milion dolarů a stane se posledním trosečníkem!

Ráno všechny vzbudila přijíždějící loď s Jeffem Probstem. Všechny je přivítal do nového dne a řekl jim, že teď když už jsou jen čtyři, chtělo by to nějakou oslavu, tak jim donesl tác se snídaní. Ještě než však odjel všem čtyřem dal dopisy z domova. Nikdo neudržel své emoce na uzdě, ale nejvíc se opět rozbrečela Lillian. Jon si tak řekl, že to její věčné brečení by mu mohlo pomoci při finále, pokud by se tam dostal, protože jestli tohle Lillian udělá před porotou, moc hlasů asi nedostane. Zároveň však věděl, že pokud se chce dostat dál, tak se musí nějak dostat do jejich aliance, nebo vyhrát imunitu. Proto, když byl v přístřešku pouze s Lillian a Darrah, tak jim řekl, že nechce, aby se Sandra dostala dál, než on. Lillian také řekla, že nechce skončit třetí ani čtvrtá. Také ji řekl, že Sandra ani Darrah ji do finále nevezmou a pak se stalo přesně to co chtěl. Lillian začala Darrah vyslýchat a ta se z toho zkoušela vykroutit. To nakonec vyústilo v to, že se Lillian naštvala a odešla si číst dopisy, při čemž se znovu rozbrečela. Jon pak řekl v přístřešku Darrah, že se mohou pokusit vyloučit Lillian už teď, ale Darrah o tom začala přemýšlet, protože ji Lillian naštvala tím, jak ji vyslýchala. Darrah si proto šla promluvit se Sandrou jestli by nebylo výhodné teď Lillian podrazit. Potom však za Sandrou zašla právě Lillian a začala jí říkat, jestli teď nepodrazí Darrah. A proto se společně ještě s Jonem domluvili na tom, že na další kmenové radě podrazí Darrah. Sandra řekl, že je jedno, která z nich odejde, pouze uvidí, která z nich vyhraje imunitu.

Dnešní soutěž o imunitu se však bude konat na kmenové radě. V této soutěži budou hrát roli opět vyloučení hráči. Zatímco ti čtyři budou soutěžit sami za sebe, ovšem porota, která se do dnešní soutěže přidá bude soutěžit jako skupina. Pokud vyhraje porota, imunita pro ně nemá cenu a imunita tak nebude ve hře. V samotné soutěži se Jeff ptal na otázky okolo trosečníků a pirátů. První jednotlivec nebo tým s pěti body vyhrává imunitu.

Porota měla výhodu v soutěži, protože jich bylo víc. Imunitu nakonec získala porota a imunita tak skutečně nebude na kmenové radě ve hře. Pak už pokračovala samostatná kmenová rada, na které se Jeff zeptal na to, jaký bude mít ve hře dopad, že na dnešní radě nebude imunita. Pak se probírali dopisy z domova. Pak už se šlo hlasovat. Vyřazování byli skutečně mezi Darrah a Lillian, do poroty se nakonec odebrala Darrah.

Sandra řekla, že se nakonec rozhodli pro Darrah, protože by byla schopná vyhrát poslední soutěž o imunitu a všichni ji mají rádi, tudíž by ve finálové dvojici byla velkou hrozbou. Uprostřed noci jim přišla pošta. V ní se psalo, že musí dojet do zátoky ještě před východem slunce, bude tam na ně čekat poslední soutěž o imunitu. Proto tedy ráno přijeli za Jeffem, počasí jim moc nepřálo, bylo větrno a pršelo. Jeff jim řekl, že nyní vzdají hold všem vypadnutým hráčům tím, že vezmou jejich pochodně, dají je na vrak lodi a tu loď spálí. A potom už pojedou na poslední soutěž o imunitu.

A teď už k té soutěži. V této soutěži byli tři plošiny na moři, jedna plošina pro jednoho soutěžícího. Soutěžící si stoupnou na plošinu. Poslední, kdo zůstane na plošině stát vyhraje imunitu. Nebylo to nic lehkého. Podobnou soutěž jsme už viděli v Survivor Marquesas, kde soutěžící vypadávali jeden po druhém, tady to bude snad ještě těžší, protože byl oceán opravdu rozbouřen.

První odpadla Sandra. Jon se chtěl při soutěži dohodnout s Lillian, ale ona nechtěla. Nakonec odpadl i Jon a finální imunitu si tak nakonec odnesla Lillian.

Bylo to teď celé na Lillian, jen na ní bylo, koho si sebou vezme do finále. Buď si vezme Jona, nebo Sandru. Sandra i Jon však věděli, že pokud není Lillian blbá, vezme do finále Jona, který snad všechny naštval, zatímco Sandra se sice z většinou také hádala, ale je to rozhodně těžší volba do finále, než Jon. Jon a Sandra se však přesto snažili si Lillian přiklonit na svou stranu.

Na kmenové radě se Jeff ptal jaké to bylo, když vzdávali hold všem vypadnutým hráčům. Pak se mluvilo o poslední soutěži o imunitu. A pak se nakonec mluvilo i o tom, jak se musí Lillian rozhodnout. Pak už šla hlasovat. Lillian nakonec nehlasovala díky strategii, ale díky tomu, kdo si to zaslouží víc, tedy posledním porotcem se stal Jon.

Sandra nemohla uvěřit tomu, že je Lillian tak hloupá a nevyřadila, i když je stejně možné, že může být vítězka, obě jsou u poroty docela oblíbené. Neustále tedy Lillian děkovala. Lillian řekla, že si vybrala Sandru, protože si myslí, že má míň přátel v porotě a navíc Jonovi by ty peníze nechtěla dát. Ráno však zapomněli na tradici, nebo se jim možná nechtělo a těsně před odchodem na radu, nic nespálili.

Finální kmenová rada začala jako vždycky tím, že nejdříve obě dvě měli říct, proč by si zasloužili vyhrát. Sandra řekla, že byla vždycky týmový hráč a snad každému pomohla ve hře někoho vyřadit. Lillian řekla, že byla na všechny milá, hodně pracovala v táboře a nikomu neublížila. Pak už přišli na řadu otázky porotců - ty jsou na poslední kmenové radě vždycky to nejlepší. Jakmile všichni řekli svoje otázky, na řadě bylo hlasování. Hlasy však zůstali zavřené a přečetli se až o půl roku později v Los Angeles v Hollywoodu v USA. S poměrem hlasů 6:1 se vítězem 7. řady stala Sandra Diaz-Twine!

Večer však pokračoval dál, kdy se konalo tradiční Reunion Show. No a my se uvidíme u další řady, která bude velkolepá - Survivor All - Stars!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SHERLYN SHERLYN | Web | 18. června 2015 v 22:26 | Reagovat

aasa czech půjčka :-!

2 carnelian carnelian | Web | 8. září 2016 v 14:54 | Reagovat

nebankovní půjčka online všeruby O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama