Březen 2013

Survivor All - Stars: Epizoda 6

25. března 2013 v 14:38 | James-Fairplay |  Survivor: All - Stars
Ačkoliv všechny ženy z Mogo Mogo hlasovali pro Richarda, druhý den nedokázali pochopit, proč to vlastně dělali. Protože si to usmyslel Colby? Teď přišli o skvělého rybáře a o zásobáře. Hodně toho litovali. Kathy řekla, že hlasovala pro Richarda kvůli Lexovi. Colby pak řekl Shii Ann, že neuznává styl jejího hraní. Shii Ann si s ním tedy promluvila, ale po rozhovoru se na něj naštvala ještě víc.

V Chapera si Rupert vytvořil harpunu a začal rybařit. Což se mu samozřejmě dařilo. Boston Rob řekl, že si tu Ruperta zatím nechá, ale i jeho čas prý příjde. Sue pak začala opět vzpomínat na to, co jí udělal Richard při minulé soutěži. V noci se jí to pořádně rozleželo v hlavě a začalo ji to docela dráždit. S nikým nemluvila, nic nechtěla jíst a dokonce se i párkrát rozbrečela. Ostatní si toho všimli a chtěli jí nějak pomoci, ale někteří, jako třeba Boston Rob si uvědomovali, že to může jen hrát.

Jerri začala mluvit o jídle. A to tak hodně, že to ostatní začalo pekelně štvát a oni radši odcházeli pryč, jen, aby to nemuseli poslouchat. Lex pak zkusil harpunu a okamžitě mu to šlo. Nachytal hezkou řádku ryb a nyní už nikdo nelitoval toho, že Richarda vyhodili.

Boston Rob a Amber nabídli spojenectví Rupertovi a Jenně L., protože se prý sami cítí jako vydědenci. Nakonec se tedy dohodli, ovšem Rupert jim stejně tak trošku nevěřil. Boston Rob měl teď vážně spojenectví s každým, kromě Sue a Alicie.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Ještě před soutěží, Jeff připomněl, co se stalo na té minulé. Na to vystoupila Sue a rozkřičela se na Mogo Mogo a na Jeffa, že jí Richard sexuálně zneužil. Její poslední slova byla "S touhle hrou sem skončila". Sue tedy oficiálně odjela ze hry. Jeff se zeptal ostatních, jestli chtějí pokračovat v soutěži. Ti se dohodli, že pokračovat budou. Jeden po jednom musí vzít jeden předmět, dát ho na prkno a na druhý konec prkna vyskočit. Pokud do toho dají správnou sílu, předmět vyletí do koše. První kmen, který bude mít pět předmětů v koši vítězí. Hrálo se o špízy.

Chapera začala rychle, jenže pak to pokazila Jenna L., které to vůbec nešlo. Vítězi se nakonec stali Mogo Mogo.

Mogo Mogo si krásně užili hostinu. Potom se bavili o Sue. Nejdřív ji litovali, ale pak se na ni naštvali, protože ona řvala i na ně a oni jí nic neudělali.

I Chapera probírali to, co udělala Sue. Pak jim přišla pošta, že se nebude soutěžit. Vzali flašku vína a napili se na ni. Pak si z toho ale začali dělat srandu a hlavně Tom.

V příštím díle nás čeká: Mogo Mogo se začíná hroutit a stane se další změna

Zbývající trosečníci:
Chapera: Boston Rob, Tom, Amber, Alicia, Rupert, Jenna L.
Mogo Mogo: Colby, Lex, Shii Ann, Kathy, Ethan, Jerri

Survivor All - Stars: Epizoda 5

22. března 2013 v 14:31 | James-Fairplay |  Survivor: All - Stars
Všem třem kmenům přišla brzy ráno pošta, že je brzy čeká další soutěž o odměnu. A právě na ni si museli postavit vor. Například v Saboga si Rupert potřeboval vylepšit reputaci po tom jeho přístřešku. V Chapera zase zrostla nenávist Toma proti Sue.

A teď už k tedy k té soutěži. Pomocí postaveného voru popádlují dva členové zahránit další dva, kteří jsou na plošinách. Jakmile budou všichni na voru, musí dopádlovat k vlajce, vzít ji a dopládlovat zpět na břeh. První kmen získává háčky na ryby a dokonce i harpunu. Mogo Mogo a Saboga mohou také získat poslední nápovědu ke klíči s bednou. Soutěže se nezúčastní Tom a Shii Ann. Pak však přišla zdrcující zpráva. Kmen, který na břeh dorazí jako poslední, bude odstraněn. Členové zrušeného kmene se přesunou do zbývajících dvou. Určitě tedy bylo o co hrát.

Nejhorší vor, který byl postavený měli Mogo Mogo. Překvapivě však byl vor ošklivý, ale rychlí a Mogo Mogo tak dorazili do cíle jako první. Pak to byl souboj mezi zbývajícími dvěma kmeny. Saboga měla krásný vor, jenže naopak moc pomalý a druzí byli Chapera. Což znamenalo pro Sabogy konec. Do Mogo Mogo se přesunul Ethan s Jerri a Rupert s Jennou L. šli do Chapery.

Mogo Mogo si schválně vybrali Ethana, aby mohli vyřadit vítěze. Ethan i Jerri byli přivítaní a oba dva obdivovali přístřešek. Potom se společně vydali hledat poslední klíč k bedně. Našla ho Jerri. Mogo Mogo natěšeni otevřeli bednu, jenže zjistili, že polovina rýže byla shnilá, protože ji neměli v dostatečném suchu. Ethan pak zkusil rybařit s vyhranou harpunou a podařilo se mu chytit svoji první rybu. To se však nelíbilo Richardovi, protože on má přece rybařit. Proto sebral harpunu a chytil větší ryby.

A teď už k souboji o imunitu. Tentokrát museli členové kmenů přecházet po uzkých kladinách, aby se dostali na druhý konec dráhy a sebrali vlajku, se kterou se museli vrátit. Jenže člen z jiného kmene mu v tom mohl zabránit tím, že s ním bojoval na úzké kladině a pokusil se ho shodit do vody. Kmen, který jako první přinese dvacet vlajek, vyhrává imunitu.

Při soutěži jsme mohli vidět nějaké pěkné souboje, jako třeba souboj Colbyho a Bostona Roba. Pro Sue to možná nebyl tak dobrý zážitek, když procházela kolem Richarda. Ten byl nahý a svým přirozením se ji určitě dotknul. Nicméně, výherci se nakonec stali Chapera.

Původní plán byl vyřadit vítěze. Takže tedy Ethan. Jenže najednou Colby přišel za Ethanem a řekl mu, že vyřadí Richarda. Svůj plán Colby řekl i Jerri a Lexovi. A také nalhal Richardovi, že budou volit Ethana. Lex pak informoval o vyřazení Richarda Kathy a Shii Ann. Jenže Jerri pak vyzradila tento plán právě Richardovi. Ten tedy neváhal a zašel za všemi ženami s vyřazením Colbyho. Takže to tedy bude záviset na ženách.

Na kmenové radě se probíral nový zvrat ve hře s tím, jak se ze tří kmenů stali dva a nový dva členové přišli do tohoto kmene. Pak se taky probíral jejich ošklivý vor, se kterým nakonec vyhráli. A nakonec museli členové odpovídat na otázky, jestli je tahle řada náročnější. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec všichni hlasovali pro jednoho člověka a domů se tak musel odebrat první výherce Survivora, Richard Hatch.

V příštím díle nás čeká: Shii Ann a Colby se pohádají a Sue se rozčílí

Zbývající trosečníci:
Chapera: Boston Rob, Tom, Sue, Amber, Alicia, Rupert, Jenna L.
Mogo Mogo: Colby, Lex, Shii Ann, Kathy, Ethan, Jerri

Survivor All - Stars: Epizoda 4

21. března 2013 v 15:44 | James-Fairplay |  Survivor: All - Stars
Opět uběhla nějaká doba, od posledního rekapu. A proč vlastně tak dlouho nebyl? Zkrátka dvě věci - nebyl čas a když ten čas byl, tak se mi zase moc nechtělo. Řekl jsem si ale, že už bych možná měl opět něco napsat. Jak asi jistě víte, na Prima Cool začala taktéž All - Stars, takže to teď bude probíhat takhle - na Coolu se bude vysílat epizoda a další den bude ta epizoda zrekapovaná zde. Ale teď už k dílu.

Konala se docela hustá bouře. Chapera nejdřív byla v klidu, jenže pršelo tak hustě a silně, že voda stoupla a začala zatíkat Chapere do přístřešku. No a když je zima a prší, tak je nejvhodnější doba pro to, aby se dva lidé navzájem ohřívali svými těli. A toho využili hlavně Boston Rob a Amber, kteří se objímali a hladili.

Hůř na tom byl kmen Saboga. Přístřešek, který postavil Rupert (tedy - chatu do země) byl dokonalý sklad pro vodu. Jelikož to bylo v zemi, tak tam voda samozřejmě natekla a brzo tam bylo mokro. Neměli tedy kde spát, třásli se zimou a Jerri to totálně zlomilo. Pro všechny to byla strašlivá noc a proto museli postavit nový a lepší přístřešek.

No a i Mogo Mogo, kteří minule poprvé přišli o člena, museli svůj přístřešek trošku opravit. Bouře byla totiž fakt velká. O jídlo však neměli starost - Richard rybařil a podařilo se mu chytit tři úhoře a ostatní si na nich pěkně smlsli. Lex řekl, že aby mohli Richarda vyhodit, tak už musí otevřít tu bednu s rýží a pak už ryby a Richarda potřebovat nebudou.

A nyní už soutěž o odměnu. Bude to stejná soutěž jako v Amazonii. Každý člen kmene dostal krabičku a v ní čtyři předměty, které ostatní nesměli vidět. Vždycky jeden člen se zeptal nepřítele, jestli nemá tu věc, co má v krabici, pokud ano, musel tu věc odevzdat tomu, kdo se zeptal. Pokaždé když někdo bude mít stejný pár, získává pro svůj kmen bod. Odměnu získává ten kmen, který bude mít víc párů. Hrálo se o koupelnu a hygienické potřeby.
A první dva kmeny také měli získat nápovědu ke klíči od bedny s rýží. Soutěže se nezúčastnil Tom, Sue a Colby.

Soutěž byla spíše pro pobavení a skutečně se při ní kmeny bavili. Ke konci to byl souboj mezi Sabogou a Chaperou, ale vítězi se nakonec stali Chapera a mohli si odnést hygienické potřeby i s nápovědou, zatímco Saboga získala jen nápovědu.

Jakmile se Chapera vrátili ze soutěže, byli šťastní, že opět vyhráli a ihned si šli vyzkoušet odměnu. Tu si užil hlavně Boston Rob, když se navzájem umýval s Amber. Potom se pustili do hledání klíče, chyběl jim už totiž jen tenhle poslední. Rob C. se ho snažil najít, aby konečně něco ve kmeni dokázal, ale nakonec to byl Boston Rob, kdo klíč našel. Chapera tak konečně měli rýži a teď budou mít velký náskok nad ostatními kmeny, které zatím rýži nemají.

Saboga se po soutěži konečně začala lepšit. Jerri už nebyla zlomená a vylepšila střechu u nového, tentokrát už normálního přístřešku. Rupert toho spoustu narybařil a pak si na úlovku smlsli. Cítili se líp a dokonce i na to, že by se konečně mohli vzchopit a vyhrát imunitu.

Tak tedy pojďme na ni. Každý kmen musel vybrat jednoho člena, který navigoval ostatní, kteří byli slepí. Ti měli za úkol podle pokynů vyvolávače najít celkem patnáct velkých kusů skládačky. Jakmile všechny našli, museli skládačku správně složit. Soutěže se nezúčastnila Amber, Rob C. a Shii Ann.

Soutěž byla sama o sobě hodně brutální. Protože měli trosečníci zavázané oči, jen si tak krásně pochodovali s velkým kusem skládačky, v tom se někdo postavil neúmyslně před ně a trosečník do něj vrazil i s velkým kusem skládačky. Opravdu to bylo nebezpečné, nejvíc zásahů schytal Tom, který to dostal několikrát velkým kusem do hlavy. Chapera jako první měli všechny kusy skládačky, jenže sama skládačka jim vůbec nešla. Oba kmeny je předstihli a Chapera se tak poprvé museli vydat na kmenovou radu.

Boston Rob a Amber si řekli, že by měli vyřadit Roba C. Šli s nápadem za Tomem, který souhlasil. Jenže pak řekl, proč vyřadit Roba C., který je docela chytrý a u skládaček jim může pomoci. Rob C. pak přišel za Bostonem Robem a nabídl mu, že by se mohli zbavit Alicie a pak Sue. Boston Rob si s ním podal ruku, že tak to tedy bude. Boston Rob však vůbec nevěděl a bylo tedy jen na něj, jestli se rozhodne pro Roba C., Sue, nebo Alicii.

Na kmenové radě se mluvilo o tom, jestli je tahle řada náročná, což určitě je. Pak se mluvilo o tom, že dnešní prohra v soutěži je vrátila do reality a ukázala ostatním kmenům, že můžou porazit. Chapera totiž předtím nikdy neprohrála. Dále se také probírala brutální soutěž o imunitu a nakonec i zajímavé flirtování mezi Amber a Bostonem Robem. Pak už se šlo hlasovat. Prvním členem vyřazeným z tohoto kmene se nakonec stal Rob C.

V příštím díle nás čeká: Při stavění vorů se někteří dají dohromady a jiní se zase rozhádají a taky nás čeká zvrat ve hře

Zbývající trosečníci:
Chapera: Boston Rob, Tom, Sue, Amber, Alicia
Saboga: Rupert, Ethan, Jenna L., Jerri
Mogo Mogo: Richard, Colby, Lex, Shii Ann, Kathy