Survivor All - Stars: Epizoda 4

21. března 2013 v 15:44 | James-Fairplay |  Survivor: All - Stars
Opět uběhla nějaká doba, od posledního rekapu. A proč vlastně tak dlouho nebyl? Zkrátka dvě věci - nebyl čas a když ten čas byl, tak se mi zase moc nechtělo. Řekl jsem si ale, že už bych možná měl opět něco napsat. Jak asi jistě víte, na Prima Cool začala taktéž All - Stars, takže to teď bude probíhat takhle - na Coolu se bude vysílat epizoda a další den bude ta epizoda zrekapovaná zde. Ale teď už k dílu.

Konala se docela hustá bouře. Chapera nejdřív byla v klidu, jenže pršelo tak hustě a silně, že voda stoupla a začala zatíkat Chapere do přístřešku. No a když je zima a prší, tak je nejvhodnější doba pro to, aby se dva lidé navzájem ohřívali svými těli. A toho využili hlavně Boston Rob a Amber, kteří se objímali a hladili.

Hůř na tom byl kmen Saboga. Přístřešek, který postavil Rupert (tedy - chatu do země) byl dokonalý sklad pro vodu. Jelikož to bylo v zemi, tak tam voda samozřejmě natekla a brzo tam bylo mokro. Neměli tedy kde spát, třásli se zimou a Jerri to totálně zlomilo. Pro všechny to byla strašlivá noc a proto museli postavit nový a lepší přístřešek.

No a i Mogo Mogo, kteří minule poprvé přišli o člena, museli svůj přístřešek trošku opravit. Bouře byla totiž fakt velká. O jídlo však neměli starost - Richard rybařil a podařilo se mu chytit tři úhoře a ostatní si na nich pěkně smlsli. Lex řekl, že aby mohli Richarda vyhodit, tak už musí otevřít tu bednu s rýží a pak už ryby a Richarda potřebovat nebudou.

A nyní už soutěž o odměnu. Bude to stejná soutěž jako v Amazonii. Každý člen kmene dostal krabičku a v ní čtyři předměty, které ostatní nesměli vidět. Vždycky jeden člen se zeptal nepřítele, jestli nemá tu věc, co má v krabici, pokud ano, musel tu věc odevzdat tomu, kdo se zeptal. Pokaždé když někdo bude mít stejný pár, získává pro svůj kmen bod. Odměnu získává ten kmen, který bude mít víc párů. Hrálo se o koupelnu a hygienické potřeby.
A první dva kmeny také měli získat nápovědu ke klíči od bedny s rýží. Soutěže se nezúčastnil Tom, Sue a Colby.

Soutěž byla spíše pro pobavení a skutečně se při ní kmeny bavili. Ke konci to byl souboj mezi Sabogou a Chaperou, ale vítězi se nakonec stali Chapera a mohli si odnést hygienické potřeby i s nápovědou, zatímco Saboga získala jen nápovědu.

Jakmile se Chapera vrátili ze soutěže, byli šťastní, že opět vyhráli a ihned si šli vyzkoušet odměnu. Tu si užil hlavně Boston Rob, když se navzájem umýval s Amber. Potom se pustili do hledání klíče, chyběl jim už totiž jen tenhle poslední. Rob C. se ho snažil najít, aby konečně něco ve kmeni dokázal, ale nakonec to byl Boston Rob, kdo klíč našel. Chapera tak konečně měli rýži a teď budou mít velký náskok nad ostatními kmeny, které zatím rýži nemají.

Saboga se po soutěži konečně začala lepšit. Jerri už nebyla zlomená a vylepšila střechu u nového, tentokrát už normálního přístřešku. Rupert toho spoustu narybařil a pak si na úlovku smlsli. Cítili se líp a dokonce i na to, že by se konečně mohli vzchopit a vyhrát imunitu.

Tak tedy pojďme na ni. Každý kmen musel vybrat jednoho člena, který navigoval ostatní, kteří byli slepí. Ti měli za úkol podle pokynů vyvolávače najít celkem patnáct velkých kusů skládačky. Jakmile všechny našli, museli skládačku správně složit. Soutěže se nezúčastnila Amber, Rob C. a Shii Ann.

Soutěž byla sama o sobě hodně brutální. Protože měli trosečníci zavázané oči, jen si tak krásně pochodovali s velkým kusem skládačky, v tom se někdo postavil neúmyslně před ně a trosečník do něj vrazil i s velkým kusem skládačky. Opravdu to bylo nebezpečné, nejvíc zásahů schytal Tom, který to dostal několikrát velkým kusem do hlavy. Chapera jako první měli všechny kusy skládačky, jenže sama skládačka jim vůbec nešla. Oba kmeny je předstihli a Chapera se tak poprvé museli vydat na kmenovou radu.

Boston Rob a Amber si řekli, že by měli vyřadit Roba C. Šli s nápadem za Tomem, který souhlasil. Jenže pak řekl, proč vyřadit Roba C., který je docela chytrý a u skládaček jim může pomoci. Rob C. pak přišel za Bostonem Robem a nabídl mu, že by se mohli zbavit Alicie a pak Sue. Boston Rob si s ním podal ruku, že tak to tedy bude. Boston Rob však vůbec nevěděl a bylo tedy jen na něj, jestli se rozhodne pro Roba C., Sue, nebo Alicii.

Na kmenové radě se mluvilo o tom, jestli je tahle řada náročná, což určitě je. Pak se mluvilo o tom, že dnešní prohra v soutěži je vrátila do reality a ukázala ostatním kmenům, že můžou porazit. Chapera totiž předtím nikdy neprohrála. Dále se také probírala brutální soutěž o imunitu a nakonec i zajímavé flirtování mezi Amber a Bostonem Robem. Pak už se šlo hlasovat. Prvním členem vyřazeným z tohoto kmene se nakonec stal Rob C.

V příštím díle nás čeká: Při stavění vorů se někteří dají dohromady a jiní se zase rozhádají a taky nás čeká zvrat ve hře

Zbývající trosečníci:
Chapera: Boston Rob, Tom, Sue, Amber, Alicia
Saboga: Rupert, Ethan, Jenna L., Jerri
Mogo Mogo: Richard, Colby, Lex, Shii Ann, Kathy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama