Survivor All - Stars: Epizoda 5

22. března 2013 v 14:31 | James-Fairplay |  Survivor: All - Stars
Všem třem kmenům přišla brzy ráno pošta, že je brzy čeká další soutěž o odměnu. A právě na ni si museli postavit vor. Například v Saboga si Rupert potřeboval vylepšit reputaci po tom jeho přístřešku. V Chapera zase zrostla nenávist Toma proti Sue.

A teď už k tedy k té soutěži. Pomocí postaveného voru popádlují dva členové zahránit další dva, kteří jsou na plošinách. Jakmile budou všichni na voru, musí dopádlovat k vlajce, vzít ji a dopládlovat zpět na břeh. První kmen získává háčky na ryby a dokonce i harpunu. Mogo Mogo a Saboga mohou také získat poslední nápovědu ke klíči s bednou. Soutěže se nezúčastní Tom a Shii Ann. Pak však přišla zdrcující zpráva. Kmen, který na břeh dorazí jako poslední, bude odstraněn. Členové zrušeného kmene se přesunou do zbývajících dvou. Určitě tedy bylo o co hrát.

Nejhorší vor, který byl postavený měli Mogo Mogo. Překvapivě však byl vor ošklivý, ale rychlí a Mogo Mogo tak dorazili do cíle jako první. Pak to byl souboj mezi zbývajícími dvěma kmeny. Saboga měla krásný vor, jenže naopak moc pomalý a druzí byli Chapera. Což znamenalo pro Sabogy konec. Do Mogo Mogo se přesunul Ethan s Jerri a Rupert s Jennou L. šli do Chapery.

Mogo Mogo si schválně vybrali Ethana, aby mohli vyřadit vítěze. Ethan i Jerri byli přivítaní a oba dva obdivovali přístřešek. Potom se společně vydali hledat poslední klíč k bedně. Našla ho Jerri. Mogo Mogo natěšeni otevřeli bednu, jenže zjistili, že polovina rýže byla shnilá, protože ji neměli v dostatečném suchu. Ethan pak zkusil rybařit s vyhranou harpunou a podařilo se mu chytit svoji první rybu. To se však nelíbilo Richardovi, protože on má přece rybařit. Proto sebral harpunu a chytil větší ryby.

A teď už k souboji o imunitu. Tentokrát museli členové kmenů přecházet po uzkých kladinách, aby se dostali na druhý konec dráhy a sebrali vlajku, se kterou se museli vrátit. Jenže člen z jiného kmene mu v tom mohl zabránit tím, že s ním bojoval na úzké kladině a pokusil se ho shodit do vody. Kmen, který jako první přinese dvacet vlajek, vyhrává imunitu.

Při soutěži jsme mohli vidět nějaké pěkné souboje, jako třeba souboj Colbyho a Bostona Roba. Pro Sue to možná nebyl tak dobrý zážitek, když procházela kolem Richarda. Ten byl nahý a svým přirozením se ji určitě dotknul. Nicméně, výherci se nakonec stali Chapera.

Původní plán byl vyřadit vítěze. Takže tedy Ethan. Jenže najednou Colby přišel za Ethanem a řekl mu, že vyřadí Richarda. Svůj plán Colby řekl i Jerri a Lexovi. A také nalhal Richardovi, že budou volit Ethana. Lex pak informoval o vyřazení Richarda Kathy a Shii Ann. Jenže Jerri pak vyzradila tento plán právě Richardovi. Ten tedy neváhal a zašel za všemi ženami s vyřazením Colbyho. Takže to tedy bude záviset na ženách.

Na kmenové radě se probíral nový zvrat ve hře s tím, jak se ze tří kmenů stali dva a nový dva členové přišli do tohoto kmene. Pak se taky probíral jejich ošklivý vor, se kterým nakonec vyhráli. A nakonec museli členové odpovídat na otázky, jestli je tahle řada náročnější. Pak už se šlo hlasovat. Nakonec všichni hlasovali pro jednoho člověka a domů se tak musel odebrat první výherce Survivora, Richard Hatch.

V příštím díle nás čeká: Shii Ann a Colby se pohádají a Sue se rozčílí

Zbývající trosečníci:
Chapera: Boston Rob, Tom, Sue, Amber, Alicia, Rupert, Jenna L.
Mogo Mogo: Colby, Lex, Shii Ann, Kathy, Ethan, Jerri
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama