Survivor All - Stars: Epizoda 6

25. března 2013 v 14:38 | James-Fairplay |  Survivor: All - Stars
Ačkoliv všechny ženy z Mogo Mogo hlasovali pro Richarda, druhý den nedokázali pochopit, proč to vlastně dělali. Protože si to usmyslel Colby? Teď přišli o skvělého rybáře a o zásobáře. Hodně toho litovali. Kathy řekla, že hlasovala pro Richarda kvůli Lexovi. Colby pak řekl Shii Ann, že neuznává styl jejího hraní. Shii Ann si s ním tedy promluvila, ale po rozhovoru se na něj naštvala ještě víc.

V Chapera si Rupert vytvořil harpunu a začal rybařit. Což se mu samozřejmě dařilo. Boston Rob řekl, že si tu Ruperta zatím nechá, ale i jeho čas prý příjde. Sue pak začala opět vzpomínat na to, co jí udělal Richard při minulé soutěži. V noci se jí to pořádně rozleželo v hlavě a začalo ji to docela dráždit. S nikým nemluvila, nic nechtěla jíst a dokonce se i párkrát rozbrečela. Ostatní si toho všimli a chtěli jí nějak pomoci, ale někteří, jako třeba Boston Rob si uvědomovali, že to může jen hrát.

Jerri začala mluvit o jídle. A to tak hodně, že to ostatní začalo pekelně štvát a oni radši odcházeli pryč, jen, aby to nemuseli poslouchat. Lex pak zkusil harpunu a okamžitě mu to šlo. Nachytal hezkou řádku ryb a nyní už nikdo nelitoval toho, že Richarda vyhodili.

Boston Rob a Amber nabídli spojenectví Rupertovi a Jenně L., protože se prý sami cítí jako vydědenci. Nakonec se tedy dohodli, ovšem Rupert jim stejně tak trošku nevěřil. Boston Rob měl teď vážně spojenectví s každým, kromě Sue a Alicie.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Ještě před soutěží, Jeff připomněl, co se stalo na té minulé. Na to vystoupila Sue a rozkřičela se na Mogo Mogo a na Jeffa, že jí Richard sexuálně zneužil. Její poslední slova byla "S touhle hrou sem skončila". Sue tedy oficiálně odjela ze hry. Jeff se zeptal ostatních, jestli chtějí pokračovat v soutěži. Ti se dohodli, že pokračovat budou. Jeden po jednom musí vzít jeden předmět, dát ho na prkno a na druhý konec prkna vyskočit. Pokud do toho dají správnou sílu, předmět vyletí do koše. První kmen, který bude mít pět předmětů v koši vítězí. Hrálo se o špízy.

Chapera začala rychle, jenže pak to pokazila Jenna L., které to vůbec nešlo. Vítězi se nakonec stali Mogo Mogo.

Mogo Mogo si krásně užili hostinu. Potom se bavili o Sue. Nejdřív ji litovali, ale pak se na ni naštvali, protože ona řvala i na ně a oni jí nic neudělali.

I Chapera probírali to, co udělala Sue. Pak jim přišla pošta, že se nebude soutěžit. Vzali flašku vína a napili se na ni. Pak si z toho ale začali dělat srandu a hlavně Tom.

V příštím díle nás čeká: Mogo Mogo se začíná hroutit a stane se další změna

Zbývající trosečníci:
Chapera: Boston Rob, Tom, Amber, Alicia, Rupert, Jenna L.
Mogo Mogo: Colby, Lex, Shii Ann, Kathy, Ethan, Jerri
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 6. dubna 2013 v 9:14 | Reagovat

Tahle série teď končí na Prima Cool :D A prej že se ta Sue chtěla soudit o miliony :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama